Глава правління Національної громадської телерадіокомпанії України (НГТУ) Зураб Аласанія назвав суму штрафу, накладеного на Україну через недопуск російської співачки Юлії Самойлової до участі в пісенному конкурсі "Євробачення-2017".

Він підкреслив, що ЄМС розглядав також інший варіант покарання України. Йшлось про усунення нашої країни від участі в майбутніх конкурсах на рік або більше. Однак в результаті прийняли рішення обмежитися штрафними санкціями.

"Сума штрафу може скласти до 200 тисяч євро, які буде зобов'язана виплатити Національна громадська телерадіокомпанія", - сказав глава НГТУ.

Аласанія також поінформував, що на оскарження рішення є 20 діб і процес вже почався.

"Будемо оскаржувати рішення в наглядовій раді Євробачення, хоча є відчуття, що це ні до чого не приведе. Власне, остаточне рішення ними прийнято", - пояснив він.

Популярні новини зараз

Маму Кузьми Скрябіна позбавили мільйонів після загибелі сина: "Андрій співав за всіх"

Дівчина розповіла про насилля над нею у 4 роки й чому мама вигороджувала злочинця

Самотня Ірина Білик оголила плече і пообіцяла дещо особливе: чоловікам приготуватися

Перша дружина Арсена Мірзояна затьмарила Тоню Матвієнко - палка руденька на підборах

Показати ще

За словами Аласанії, "Європейський мовний союз" не хоче втрачати Росію

"Тому, наскільки відомо, вирішили все обнулити: а саме, Росію також оштрафують за те, що вони, всупереч взятим зобов'язанням, запропонували до участі в конкурсі співачку, яка порушила закон України. І все - після цього запропонують почати з чистого аркуша", - підсумував глава НГТУ.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Європейська мовна спілка хоче накласти санкції на Національну суспільну телерадіокомпанію України.