У Татарбунарський районний суд Одеської області звернулася жінка, яка поскаржилася на зірку російської естради Аллу Пугачову. Про це йдеться в повідомленні прес-служби суду.

"Жінка скаржиться, що Алла Борисівна "має крила, за якими може зайти до будь-якої людини і робити з нею, що захоче" , - свідчить повідомлення. - У своїй заяві жінка розповідає, що вирішила поїхати в інше місто, щоб там влаштуватися на роботу, але Алла зі своїми людьми переслідує її, забороняє їй що-небудь робити і не дає спокою. Заявниця просила вжити заходів"

Суд на таку скаргу відреагував досить спокійно і заявив, що зазначена заява не може бути розглянута, оскільки не відповідає вимогам процесуального законодавства, адже суд у своїй діяльності діє тільки в межах і відповідно до законів України, а правосуддя здійснюється у відповідності з визначеним законом процедур судочинства. Виходить, що Примадонна опинилася поза законом і далі буде заважати жіночці.
Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що легендарна російська Примадонна Алла Пугачова і її чоловік Максим Галкін давно купили нерухомість на острові Кіпр, а днями отримали кіпрське громадянство. Адвокат Пугачової Семен Погосян, який оформляв угоду покупки квартири у місті Лімасол, розповів, навіщо насправді співачка і її чоловік придбали житло в теплій країні. За словами адвоката, купили квартиру ще в травні 2017 року. Основною метою цієї покупки було одержання громадянства на Кіпрі. Крім самих Галкіна і Пугачової, громадянами Кіпру стануть також і їхні діти: близнюки Гаррі і Ліза. Крім громадянства Пугачову залучили пільги, які надаються на Кіпрі для іноземних інвесторів, наприклад явне зниження податків.