Популярна російська блогер і телеведуча Альона Водонаєва відома своїми імпульсивними висловлюваннями і оголеними фотографіями в соціальній мережі Instagram. Так, нещодавно знаменитість знову спробувала відучити фоловерів від шкідливої їжі і фастфуду з хотдогом у роті.

"За місяць в Америці, я ні разу не з'їла морозиво. Хоча мені дуже хотілося. У поїздках, я дозволяю собі з'їсти щось шкідливе, целюлітне, синтетичне і жирне. Але з обмеженнями. Пару раз - якщо їду на місяць, один раз - якщо на пару тижнів. В цей раз я чітко запланувала з'їсти 1 раз картоплю фрі і один раз випити газовану воду. Це було фантастично! Правда потім живіт болів дико, але я витримала. І благо аптечку в поїздки я наповнюю різноманітним асортиментом, що дозволило знайти в ній засіб навіть для тих, хто любить поїсти «пластмасових фекалій». Вибір завжди за нами, правда? Хтось скаже: - А я просто люблю себе, тому ні в чому собі не відмовляю! А те, що ти при цьому виглядаєш потворно тебе не турбує. Те, що здоров'я посаджено від харчового отруєння теж пох. Я ось люблю себе, тому з кожним роком все відповідальніше ставлюся до того, що я їм. Багато читаю про організм і продукти, вивчаю, випускаю вже свою корисну їжу в кінці кінців. Ну і приємно, коли у твого мужика цілодобово на тебе колом стоїть, так? Думаю тут справа тільки в зовнішньому вигляді. Тільки в зовнішньому, дівчатка ... Легко в 36 виглядати так, як я? Ні, не легко! І я ще далеко не ідеал. Завжди є куди прагнути. Завжди можна стати ще краще. Туди і йду. І мені приємно бачити серед моїх підписниць дівчат, які поділяють мою позицію і так само відповідально ставляться до здоров'я і до життя в цілому. Спосіб життя відбивається на зовнішньому вигляді, як не крути і скільки не кричи про любов до себе. А фотка ще з початку відпустки. Це той самий ранковий хотдог, який я з'їла без булочки і соусів. Одну сосиску. І тим більше вона була така маленька і мила! І колишній пітерський відразу згадався. Цікаво як він там?", - згадала і про колишнього, і образивши людей із зайвою вагою Водонаєва.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Альона Водонаєва вирушила на відпочинок до США, звідки викладає безліч фото. Останній пост зірка посвтятила ожирінню і фаст-фуду, висловивши свою думку в особливо жорсткій формі. Також нещодавно ведуча образила стюрдессу із зайвою вагою, а ще показала себе в дитинстві, ще до скандальної популярності.