Відомий російський блогер і телеведуча Альона Водонаєва відома своїми імпульсивними висловлюваннями і оголеними фотографіями в соціальній мережі Instagram. Нещодавно знаменитість показала свою п'яту точку і зізналася, що зовсім не дружить з таблицею множення.

"Фоток мало. Не можу увійти в режим. Встаю о 4-5 ранку, в 19-20 вже сплю. Засинаю раніше своєї дитини. Хороша мати! І ще як на зло, роботи багато: закінчую книгу не вилазячи з нотаток. Постійно щось пишу. Щоденна колонка в журналі «7 Днів» теж не дає розслабитися. Стежу на новинами і подіями в столиці, тримаю перо напоготові !Московська хвороба не відпускає навіть через океан. А ще ця чортова таблиця множення, яку я знову зустріла тільки через років. До другого класу синові поставили її вивчити. І якщо минулого разу, 27 років тому, у мене з нею не дуже склалося, то цього - погань залишить свій слід у моїй пам'яті. Тепер я знаю що 6 х 6 = 36. Люблю вас!" - поскаржилася на втому Водонаєва.
Далеко не всім сподобалися одкровення телеведучої: "А чееее булки не розсунула? Представляється як тобі встромляється туди великий х**. По іншому ніяк. Це не красиво жінці так себе показувати.", "Тітка-кінь, одним словом велика жінка", "А жопу срану навіщо виставляти?", "Дупа замість МІЗКІВ!", "Ага))Геніальний журналіст і письменник)))А дупа гола так,на всякий випадок.", "Всі мізки прокурила( наркоманка", "Людина не може подужати таблицю множення, зате закінчує книгу. Напевно буквар!".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що 2 липня Альоні Водонаєвої виповнилося 36 років і з цього приводу вона показала фоловерам маленьку себе.