Відомий російський блогер і телеведуча Альона Водонаєва відома своїми імпульсивними висловлюваннями і оголеними фотографіями в соціальній мережі Instagram. Так, вона знову порадувала фоловерів яскравим знімком оголеної підтягнутої п'ятої точки на тлі красивих гір.

"По ідеї під цим фото повинна бути якась розумна цитата! Але не буду мудрувати і просто скажу, краса за вікном яка!" - прокоментувала пікантний знімок ведуча. Однак багатьом така відвертість прийшлася не по душі: "Стара жопа)", "Олена , Ти чертовка і красива, але це пребор, деградація. Може ти що береш, тоді можна зрозуміти, але якщо ні, то пора звернутися до психиатору.", "ти стала просто огидним. Ти заблукала плутаючи розкутість з вульгарністю і розбещеністю".

Однак фанати заступилися за Олену: "Мені особисто дуже симпатична і цікаво пише, думка завжди інша, думаю тому її і читають люди!", "Не треба вестися на провокацію, а якщо введетеся значить -цього і чекаєте. А Олена гарна, як Вас всіх чіпляє".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що днями мережу розірвав пост скандально відомої зірки "Дім 2" Олени Водоноевой. Подорожуючи "Аерофлотом", вона назвала стюардесу товстухою і порадила їй з такою фігурою сидіти вдома.