Відома українська модель Валерія Лук'янова, яка отримала популярність через схожість з лялькою Барбі, дуже активно веде свій аккаунт в Instagram. Нещодавно дівчина знову показала ідеальний прес і розповіла, хто ж вона така насправді. Виявляється, далекими родичами знаменитості можуть бути...ельфи.

"Образ в якому я відчуваю себе найбільш органо це Амазонка і ельфійка! Я рада, що мені не потрібен навіть особливо якийсь антураж , для того щоб зобразити цей образ! Моє обличчя, волосся і тіло говорить саме за себе)))! Як говорять маючий мускус не кричить про це на кожному розі, запах мускусу говорить за себе))) Досить зробити ельфійську зачіску як я вже щось з норвезького епосу))))) не Дивно , так завжди було є і буде і Норвегія дуже навіть пов'язана з зовнішнім типажем з Атлантидою! Шкода тільки не дуже багато людей знають про ці прекрасні культури! Мало хто цікавиться історією .... амазонками а також ельфами!!! Для мене це просто насолода занурюватися в ці стародавні культури, я відчуваю всередині величезну спорідненість!..", - зізналася фанатам Лук'янова. Варто відзначити, що деякі шанувальники навіть купилися і повірили в чудеса.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Валерія Лук'янова показала ідеальний прес на одному з тренувань і розповіла, чому потрібно правильно харчуватися. Також знаменитість відзначила, які продукти слід виключити з раціону. Також дівчина забавно обмазалась скрабом власного приготування, прорекламувавши його, звичайно ж, в мереживний сорочці. А ще Лук'янова шокувала фанатів кардинальною зміною іміджу, зізнавшись, що тепер більше схожа на азіатку.