Відома українська модель Валерія Лук'янова, яка отримала популярність через схожість з лялькою Барбі, дуже активно веде свій аккаунт в Instagram. Нещодавно дівчина забавно обмазалась скрабом власного приготування, прорекламувавши його, звичайно ж, в мереживний сорочці.

"Навіть не віриться ! Нарешті з'явився час нанести маску на обличчя! Думаю ви вже зрозуміли , що це за маска - це водорослевая ексклюзивна маска , з морського насіння , яку ми замовляємо у свого постачальника з Тайланду) Вона входить в наш морський набір масок, де присутні три маски , одна з яких перлова) Кому цікаво дивіться сторіс там подробиці))) Дуже люблю цю маску за те, що вона за один раз вона здатна відновити обличчя так , як інші маски відновлюють за цілий тиждень)))! Тому зараз просто насолоджуюся , прямо відчувається , як кожна клітина вбирає весь цей шар.... Відчуття не передаються..... Я не робила маски цілих чотири дні так як просто не було часу, тому зараз у мене такий релакс))))) обличчя в шоці і радості))))", - похвалилася фанатам Валерія.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Валерія Лук'янова показала відмінний прес на новому відео, однак зазначила, що у неї великі щічки. Також знаменитість вважає, що випромінює багато щастя.