Українські дизайнери продовжують завойовувати світ моди. Все більше іноземних знаменитостей помічають у нарядах від наших модельєрів.

Цього разу в творінні талановитого львівського дизайнера Руслана Багінського продефілювала вулицями Нью-Йорка відома ангел Victoria's Secret Ельза Хоск.

Свій street-style образ - білу футболку та темні штани із завищеною талією - модель доповнила кашкетом із колекції бренду Ruslan Baginskiy.

Саме у такому вигляді Хоск поспішала на примірку вбрань Victoria's Secret Fashion Show 2017.

Популярні новини зараз
Мобілізація 2026: хто вручатиме повістки крім ТЦК та як зміниться процес ПриватБанк без попередження блокує рахунки: кому це загрожує Пенсії, соцвиплати та субсидія: яку допомогу можна отримати у 2026 році Нові правила для субсидіантів: за що можуть скасувати допомогу
Показати ще

Крім Ельзи, від аксесуарів українського дизайнера в захваті Кортні Кардашян, Рита Ора, Анна Делло Руссо, Софія Річі, Еймі Сонг і Белла Хадід.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", українські дизайнери розповіли про тренди весна-літо 2017.