Відома українська співачка Даша Астаф'єва днями вразила зміною іміджу. Так, з запальної брюнетки вона перетворилася на яскраву блондинку. І ось нарешті Даша аргументувала своє рішення стати світленькою. Так, вона заявила, що багато хто вважає блондинок більш щасливими.

"Я міняю імідж кожен день: вчора я була мамою, сьогодні я – артист. Мені подобаються експерименти із зовнішністю, тому що це завжди викликає нові емоції. До речі, я перефарбувалася всього за кілька годин до концерту "Ліга зірок", –зізналася Астаф'єва в інтерв'ю телеканалу "Україна".
Кілька днів тому Даша стала блондинкою. Але, як виявилося пізніше, всього на один вечір. Деякі фанати вважають, що співачка просто одягла перуку. Вже через кілька днів знаменитість прийшла на ефір зі своєю звичайною зачіскою і кольором волосся.
Тим не менш, Астаф'єва бореться зі стереотипами і жартами про "дурних" білявок.

"Я якось проводила опитування серед своїх шанувальників і більшість вважають, що щасливими є блондинки. І я думаю, що це пов'язано не з кольором волосся, а з тими емоціями, які викликають блондинки. Вони яскраві, смішні, забавні, завжди привертають увагу, зокрема, і чоловіків, і все одно асоціюються з добром", – сказала Даша.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Популярна і яскрава українська співачка Оля Полякова пожартувала над не менш популярною співачкою і українським секс-символом Дашею Астаф'євою, яка зовсім нещодавно шокувала фанатів кардинальними змінами у зовнішності.Так, Оля викрила Дарину в плагіаті і порівняла її образ зі своїм, адже днями Астаф'єва перефарбувалася із брюнетки в ніжну блондинку.

Даша опублікувала свої фото в особистому Instagram-акаунті, під одним з яких Полякова залишила дотепний коментар."Ну тепер ти - вилита я", - пожартувала Полякова над подругою-блондинкою. Астаф'єва посміялася і написала що вона "ненароком".