"Атомній блондинці" Шарліз Терон 7 серпня виповнилося 42 роки. Щоправда, дивлячись на акторку, віриться у це важко - голлівудська красуня не виглядає старше тридцяти.

На честь дня народження знаменитої актриси портал Clutch приготував підбірку її найвідоміших висловлювань.

"Думаю, що я дуже сексуальна істота. І я цим користуюся. Чесно кажучи, у мене просто немає вибору, та й моя мама виховувала мене так, що я завжди спокійно ставилася до того, що у мене під сукнею".

"Я живу досить простим життям. Мені не доводиться зніматися у багатобюджетних фільмах. У мене немає яхти або особистого літака, а тому мені ніколи не доведеться хвилюватися про подібні речі, якщо з ними щось трапиться".

Популярні новини зараз
Головне за 2 жовтня: неправильні платіжки за газ, виправдання Потапа, вступ України до НАТО та нова комуналка Як легко економити на електриці: проста порада українцям для зменшення сум за комуналку Чи буде Україна переходити на зимовий час у жовтні: громадянам пояснили, чи зміниться щось у 2022 році Найскладніший опалювальний сезон: українцям підказали дешевий варіант обігріву будинку
Показати ще

"За натурою я не романтик. І ніколи не чекала від стосунків занадто багато. Але в чомусь я досить непримиренна. Я не продовжую стосунків із тими, хто обдурив мене. Це для мене не має сенсу".

"У мене є друзі з Ірану, Шрі-Ланки, Боснії. Хочу ростити дітей вільними, щоб вони не були замкнутими, щоб пізнавали інші країни, іншу культуру. Щоб мали свою індивідуальність. Це небезпечно, коли ростеш в оточенні однієї релігії, однієї політичної доктрини. І раптом непомітно з людини виростає релігійний фанатик".

"Життя - це не примірка сукні, і треба користуватися кожним моментом. Тому я живу, як хочу".

"Чому мене життя дійсно навчило, так це розумінню, що не можна прожити, не роблячи зла. Я сама мимоволі йшла на зради. Це гірко, але неминуче".

"Я люблю своє життя не менше, ніж свою роботу, і я не хочу, щоб одне превалювало над іншим".

"Відомий афоризм "шлюби укладаються на небесах" я розумію буквально: це означає, що людей об'єднує не нудний чоловік у костюмі, а якщо завгодно - доля. Звичайно, я знаю, що для багатьох жінок офіційний шлюб - гарантія міцного союзу, але не для мене. І всі пов'язані з одруженням умовності й ритуали теж не для мене. Словом, у білій сукні та фаті ви мене не побачите!".

"Коли-небудь жінки завоюють цей світ. Ми пройшли через таку кількість випробувань, що, думаю, нам залишилося зовсім недовго до того, щоб наступним президентом США стала жінка".

"Жорстокість не може бути ані модною, ані стильною, ані гламурною".

"Золото - тільки метал, діаманти - холодне каміння, лімузин - всього лише машина, тож не прикидайся, відчуй сьогодення".

"Дівчата не прокидаються вранці з ідеальним макіяжем і блиском на губах. І я хочу показувати своїх героїнь такими, якими вони є, кожної миті присутності на екрані. Я не обираю свідомо ролі, щоб зробити якесь твердження в дусі "потворність проти краси". Я обираю героїнь, з якими я відчуваю схожість, спорідненість".

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", оскароносна акторка розповіла, як було в ліжку з жінкою.