Країна вульгарних фантазій – саме таке порівняння спало на думку співаку та телеведучому Володимиру Дантесу під час поїздки до Японії.

Особливо вразили тамтешні жінки. І не стільки своєю зовнішністю, скільки ставленням до життя та родини. Звернув увагу на іноземні реалії у стосунках не дарма – артист вже кілька тижнів не бачив своєї дружини Наді Дорофеєвої, як жартує сам, залишається тільки мріяти.

"Тут дуже цікаво йдуть справи з сімейним життям. Тут все строго. Я зробив висновок, що всі ці розпусні шоу на японському тв, всі ці автомати з продажем дівчачих трусиків, всі ігри з гейшами за 500 $ (і це не ті гри про які ви подумали! Гейша-не повія. Вона більше - тамада. І ти реально з ними говориш, їси і граєш в різні ігри. Типу ладушки, камінь ножиці папір, але тільки на місцевий манер і т.д і т.п) і все дивне, що ви чули про Японію неспроста", - вважає Дантес.

Популярні новини зараз
Як відрізнити справжній сир від підробки: 2 способи, про які ви не знали Українці не можуть оплатити комуналку в Ощад 24/7, паніка захлинула: "Доведеться переводити пенсійні виплати" У котрій годині потрібно снідати: дієтологи нарешті розвіяли усі сумніви Чому не можна тримати кришку унітазу відкритою: питання не лише гігієни
Показати ще

Співак впевнений: жінка втрачає свою суть, коли після народження дитини цілком і повністю присвячує себе родинним клопотам. Прекрасна половина забуває – вона потрібна своєму чоловіку не тільки як мати його сина чи доньки. А в першу чергу, як кохана людина.

"Вона займається вихованням дитини. Майже не виходить з кімнати і повністю віддає себе малюкові. Про секс можна забути. Так, він трапляється, але так рідко, що він що був, що його не було. Милі дами, якщо не хочете, щоб в нашій країні з'явилися автомати з трусиками, які чоловіки будуть нюхати- займайтеся сексом з коханою і не втрачайте в собі жінку навіть коли стали мамою", - радить музикант.

Дивіться: Володимир Дантес про сексуальні танці дружини

Як повідомляв портал "Знай.ua", Дантес став жертвою американських зловмисників.