Відомий український журналіст Аркадій Бабченко прокоментував розлучення Євгенія Петросяна і Олени Степаненко. За його словами, ситуація навколо розлучення популярних гумористів виглядає як "страшна трагедія".

Про це Бабченко написав на своїй сторінці в Facebook.

Журналіст акцентував увагу на тому, що серед інших деталей процесу виплив факт, що у коміка є 1,5 млрд рублів збережень.

"Це ж страшна трагедія. Шекспірівська. Ну, правда. Ви тільки уявіть. Двадцять перше століття. Ракети, космос, Ілон Маск. І у тебе є півтора мільярда. А ти - Петросян. Шкода чувака", - іронічно зауважив Бабченко.

Його читачі не змогли втриматися і приєдналися до дискусії.

"І зауважте, 1,5 ярда не в акціях стартапів або того ж ФБ, а в квартирах з Рубльовки, яких аж цілих 10! На двох 10 квартир! Ось це верх багатства для них, для російської еліти"

"Він завтра змінить прізвище і відлетить на Балі. Гроші в кишені, бездоганна репутація і тут планета Земля здригнеться від його натурального і природного реготу"

"Трагедія - це коли ти начебто далеко не Петросян, а півтора мільярдів у тебе все одно немає", - написали в коментарях.

Нагадаємо, що стало відомо, що легендарна Олена Степаненко, яка подала позов про поділ спільно нажитого майна з Євгеном Петросяном, тепер вимагає вилучити у колишнього чоловіка 80% від загального обсягу у 1,5 мільярда рублів.

Таким чином, артистка має намір отримати вісім з десяти московських квартир пари, антикваріат та інші цінності.

"Загальна сума заявлених у позові вимог складає більше ніж 80% від всього спільно нажитого майна", — йдеться в джерелі.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", головною темою останніх днів у російських та українських засобах масової інформації стало голосне повідомлення про розлучення гумористів Євгена Петросяна і Олени Степаненко. І хоча самі подружжя поки офіційно не прокоментували цю інформацію, мережа вибухнула жартами на цю тему.

Також портал "Знай.uа" повідомляв про те, що розлад у родині Євгена Петросяна і Олени Степаненко викликав бурхливу реакцію не тільки у шанувальників творчості гумористів, але і у скандального шоумена Гогена Солнцева. Екс-учасниця "Дому-2" висловив своє бачення того, що відбувається.