Естрадна виконавиця комічного жанру Олена Степаненко розводиться: вона подала позов про розірвання шлюбу з чоловіком і багаторічним партнером по сцені, Євгеном Петросяном, і планує почати ділити спільно нажите майно в Хамовницькому суді — перші слухання призначені на понеділок, 6 серпня. Розпад — а точніше, захоплюючий процес поділу майна одній з найвідоміших пар Росії викликав гарячий відгук у серцях у всіх жителів країни.

Справа в тому, що з початку цього року російська публіка, не чекаючи сумного результату у вигляді розділу квартир та антикваріату, пильно слідкувала за змінами у зовнішності Олени Степаненко.

У березні 2018-го, за місяць до свого 65-річчя, Олена Степаненко з'явилася перед глядачами телеканалу "Росія 1" з програмою "Весела, красива" у цілком оновленому образі.
Артистка здавалася схудлою на десяток розмірів. Пізніше з'ясувалося, що за короткий час вона скинула 45 кг.

Популярні новини зараз

Кохання Дана Балана і Тіни Кароль виявилось несправжнім, продюсер "1+1" Завадюк у всьому зізнався

Вєрка Сердючка несподівано здійснила мрію коміка Юрія Ткача: "Чекав цього 20 років"

Тіна Кароль несподівано заговорила про заміжжя з олігархом: "Його статус"

Тіна Кароль мало не полетіла зі сцени під час концерту, всьому виною довга сукня

Показати ще

Шанувальники артистки занепокоїлися її здоров'ям, аж надто різкою виявилася зміна. Користувачі соцмереж були незадоволені: їм здавалося, що Олені Степаненко було зовсім нема чого так худнути (точніше, стрункішати — пізніше вона говорила, що це слово здається їй більш доречним).

"Сильна худоба не надала їй шарму. Мабуть, там щось серйозне сталося. Або здоров'я, або у стосунках", — так відгукувалися фанати артистки про її новому іміджі.

Тим не менше, сама Олена Степаненко, здається, була рада своєму новому образу і з задоволенням розповідала ЗМІ про секрети своєї дієти. Втім, ніякої дієти, як вона стверджувала, не було.

"Розмір вживаної порції повинен вміщатися в долоньці, тому потрібно сідати за стіл не рідше шести разів на день, а не два-три, як ми звикли", — говорила Олена Степаненко в інтерв'ю журналу StarHit у квітні 2018-го.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", легендарна Олена Степаненко, яка подала позов про поділ спільно нажитого майна з Євгеном Петросяном, тепер вимагає вилучити у колишнього чоловіка 80% від загального обсягу у 1,5 мільярда рублів.