Український співак Сергій Бабкін в недавньому інтерв'ю зізнався, що в ньому частково живе дизайнер. І за його нахили в школі навіть діставалося.

Тренер проекту "Голос країни-8" розповів, що з самого дитинства дуже любить яскравий одяг. Настільки, що часом його дружина Сніжана не хоче виходити з ним на вулицю і просить переодягнутися.

"Бувало таке частенько, вона говорила: "Сергію, будь ласка, це вже занадто". Наприклад, я одягався повністю жовтим. Жовтий плащ, жовті штани, жовті черевики", - зізнається артист.

Сергій ніколи не намагався підлаштовуватися під оточуючих і одягався відповідно до своїх внутрішніх відчуттів. Однак така риса характеру і любов до чудернацького вбрання і яскравих поєднаннь не завжди допомагали співакові. Часом йому доводилося відстоювати своє право на вигляд кулаками.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: Холостячка Огнєвіч обрала кохання, українці проти "антинародного" Закону, воїни ЗСУ запустили флешмоб, а Гросу більше не "пиріжок"

Військовий призов в Україні скасовувати не будуть, але змінять термін служби: заява Міноборони

Головне за 3 грудня: перемога "Шахтаря", фатальний поворот "голодної туси", фінал "Холостячки" і мінімалка в 6700 гривень

Найвеселіший ведучий "Орел і Решка" Антон Птушкін продав свій Smart за 100 тисяч, щоб врятувати життя

Показати ще

Він зізнається, що багато однолітки не розуміли його і періодично йому діставалося від радикально налаштованих підлітків, які не сприймали його експерименти із зовнішністю.

Музикант чесно зізнається, що із-за його яскравого одягу на нього показували пальцем, сміялися і навіть били. При цьому як у дитинстві, так і сьогодні музикант обожнює яскравий одяг і проблеми з-за своїх уподобань не змусили його відмовитися від речей.

А в юності навіть сам модернізував свій одяг, щоб вона відповідала критеріям екстравагантності, креативності та яскравості. Для цього доводилося трохи попрацювати, але художник подобалося бути для себе дизайнером.

"У дитинстві ми варили джинси, фарбували їх. Я купував на секонді білі джинси, купував фарбу. Потім я дізнався, що можна робити малюнки. Я збоку зав'язував мотузкою, кидав їх у червону фарбу, розв'язував і виходили такі візерунки, як зірки. Я люблю "подизайничать", - зізнається Сергій.

А зараз він часто знаходить собі епатажний одяг на блошиних ринках за кордоном.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.иа" Сергій Бабкін пояснив, як створює закохані пари на головному шоу країни.