Українських вболівальників на матчах чути і видно дуже далеко – вони ніколи не соромляться висловити свої емоції, коли улюблена команда забиває вирішальний гол у ворота суперника, або навпаки – не виправдовує очікувань. Але найбільш затятим фанатом вже довгі роки вважається відомий гуморист Сергій Притула.

Нещодавно ведучий зізнався: ще з дитинства захоплювався саме цим видом спорту, навіть одного разу пішов на маленький злочин (якщо з огляду на юний вік можна його так назвати) – поцупив кілька купюр у бабусі і купив на ці гроші зошит із фотографіями футболістів. Саме з цього все і почалося.

"То був 86-ий рік, тоді, коли саме на мій день народження Марадона продемонстрував світу "руку Бога"! В чемпіонаті Союзу страшенно вболівав за усіх «наших»: Динамо, Дніпро, Шахтар… споглядаючи матчі по ТБ. В середині 90-их почав ходити на футбол. На тернопільську "Ниву". Спочатку зрідка їздив зі Збаража. Потім процес став регулярним", - згадує він.

Популярні новини зараз
Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші
Показати ще

На межі двох десятиліть футбол почав поступово виходити на новий рівень, команда з Тернополя змушувала фан-сектор буквально розривати горлянки, настільки добре грали. Не обходилося, звичайно, і без сутичок – не надто резонансних, але все ж. Потім вболівальники випросили окрему символіку у районних чиновників і їздили на матчі вже під офіційним прапором:

"…взагалі зрозуміли, що ми – ультрас!!! …зібрали зі всього стадіону чоловік 120-130, які були готові постояти за Тернопіль. Вийшли в Старий Парк… коли відкрились ворота з гостьового сектору і на нас посунула юрба прикарпатців, попереду якої йшли барабанщики і прапороносці, а за ними розлючені і достатньо випивші фани, з тих 120 чоловік залишилось 60. Махач не склався, бо "беркутята" вклинились між нами і смачно роздали гумовими палицями і тим і іншим".

Хоча такі історії не завжди закінчувалися добре, але навіть зараз Притула готовий віддати все, аби під саморобними прапорами стати поряд з іншими на захист честі футболістів. Що і робить постійно, відвідуючи запеклі змагання наших хлопців за кордоном, і ретельно простежуючи кожен забитий у чужі ворота м'яч.

Дивіться: інтерв'ю з Сергієм Притулою

Як повідомляв портал "Знай.ua", Притула показав, як поводяться його підопічні поза сценою.