Близькі померлого Хворостовського звернулись зі зворушливим проханням

поділитись
Шанувальників оперного співака поросили про допомогу

Родичі російського оперного співака Дмитра Хворостовського, який помер 22 листопада у Лондоні, поросили шанувальників не надсилати квіти. Вони хочуть, щоб ті краще відправили гроші на благодійність.

Звернення близькі оперного співака опублікували в Facebook. Вони поросили шанувальників, замість витрачання коштів на букети, пожертвувати їх британській організації, яка займається дослідженням онкологічних захворювань.

"Сім'я Хворостовського дякує всім за любов і підтримку в цей важкий час. Замість квітів вони пропонують зробити пожертвування в організацію Cancer Research UK", - йдеться в повідомленні.

На офіційній інтернет-сторінці організації розміщений некролог оперного співака. В ньому описані подробиці важкого захворювання російського співака - рак мозку. У зверненні наголошується, що лише у Великобританії щорічно фіксують понад 9 тисяч випадків таких страшних діагнозів.

Дмитро Хвростовський пішов з життя у віці 55 років. Тривалий час співак боровся з важкою недугою. Але коли дізнався про безнадійність ситуації, заповів кремувати його. Свій прах він побажав розділити і поховати в різних містах Росії - Москві та рідному Красноярську.

Останнє інтерв'ю Дмитра Хворостовського

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, родичі російського оперного співака Дмитра Хвороствоського розповіли про останні дні перед його смертю.

Автор матеріалу: 
Александр Майер
Теги: 
дмитро хворостовський, шанувальники, оперний співак
Вибір редакції, Попкорн
16.12.2017
Мадонна у свої 59 не припиняє шокувати
0
0
19:49 16.12.2017
Тренерам не сподобалось вбрання моделі
0
0
16:52 16.12.2017
"Скільки іще забере вона Твоїх дітей не твоя війна?" (С. Вакарчук)
0
0
16:14 16.12.2017
Всього лише збиралася задати кілька питань, а тут такі незручності
0
0
15:35 16.12.2017