Лікарі дали невтішний прогноз щодо стану відомого російського та радянського актора Миколи Караченцова. Йому діагностували останню стадію раку.

Про це розповіла дружина зірки культових фільмів Людмила Поргіна, - пишуть російські ЗМІ.

На даний момент артист проходить лікування в Ізраїлі.

"Ми зараз в Ізраїлі, лікуємося. У Колі четверта стадія раку, ми боремося за його життя", - сказала жінка.

Нагадаємо, в жовтні 2017 року у Караченцова в легких виявили злоякісну пухлину. Пізніше з'явилася інформація про те, що у актора почалися метастази в лімфовузлах. Через характеру пухлини і загального стану артиста хірургічне втручання було виключено.

Популярні новини зараз

Євген Кошовий з дружиною оселилися в дивному місці замість будинку: "Живемо в..."

Дружина Григорія Решетника одним відео показала, чому чоловік ніколи їй не зрадить

Українки вивалили груди під Радою, щоб бачили усі депутати: "Припиніть тарифний геноцид"

Циклон імені Фаїни Раневської обрушиться на Україну, мороз скакне до -5-7 градусів: синоптик Діденко поділилася прогнозом

Показати ще

Караченцов вже пройшов п’ять курсів хіміотерапії. Людмила Поргіна розповіла, що акторові потрібно складний ще додаткові курси хіміотерапії.

"Після того, як лікарі НДІ імені Скліфосовського виявили у Колі злоякісне новоутворення в легені, у нас почався новий етап в житті - боротьба з хворобою, з фізичною слабкістю. Намагаюся робити так, щоб Миколка не сумував - виводжу його в світ", - поділилася Людмила Поргіна.

Нагадаємо, дружина легендарного російського актора Миколи Караченцова розповіла про "пророчу" пісню, яка зіграла серйозну роль в житті зірки театру і кіно.

Дивіться: як проходить лікування

Як повідомляв портал "Знай.ua", 12 березня, не стало відомого українського журналіста, телеведучого Олеся Терещенка, який тривалий час боровся з важкою хворобою. Терещенку діагностували рак, з яким він тривалий час боровся, однак недуга виявилась сильнішою.