Відомий радянський і російський актор Микола Караченцов активно бореться з онкологією і недавно пройшов п'ятий курс хіміотерапії. Однак він може не витримати хірургічного втручання в боротьбі з хворобою.

Про це розповіла дружина актора Людмила Поргіна, повідомляють російські ЗМІ.
"Стосовно того, що операції йому вже не допомагають - ми хірургічне втручання і не планували. Піти на це не можемо - величезний ризик. Пов'язаний навіть з відходом з життя. Коля операцію не витримає, для нього це дуже складно. Треба буде видаляти половину легені. Це дуже небезпечного для нього - легені у Караченцова погані вже багато років ", - поділилася дружина актора.

Людмила Поргіна розповіла, що зараз акторові належить складний шостий курс хіміотерапії.

"6 березня ми ляжемо на шостий курс хіміотерапії. Все лікування ми проводимо в онкологічній лікарні № 62 в Красногорську. Власне, весь період лікування там і проходив. Коля дуже добре переносив всі п'ять хіміотерапій - він дуже сильна фізично людина. Просто молодець. Силоньки, звичайно, зараз поменшало трохи. Але все одно Колька тримається. Після "хімії" ми кожен раз їдемо на дачу, і Коля гуляє", - стверджує Поргіна.Після чергової хіміотерапії тяжкохворий Караченцов відправиться до Ізраїлю, де його пухлину будуть випалювати гамма-променями.

"Чекаємо зараз на рішення ізраїльських лікарів - чи візьмуть вони нас, скільки це буде коштувати. І на який термін ми можемо туди поїхати. Якщо ізраїльські медики погодяться нас взяти - відразу поїдемо, бо нам треба боротися далі. На поїздку зараз збираємо гроші всією сім'єю . Ніякого збору грошей у громадськості ми не оголошували, сподіваюся, що впораємося самі. Якщо нас припре, тоді скажемо, що потрібна допомога. Але поки ми ще дихаємо. І знаходимо можливості лікувати Колю ", - сказала дружина актора.

Людмила Поргіна раніше розповіла російським журналістам, що вони з Миколою Караченцовим періодично виходять у світ, оскільки актор добре переносить хіміотерапію.

Нещодавно вони відвідали ювілейний вечір іменитої артистки Ольги Кабо, з якою подружжя Караченцових дружить багато років.

Популярні новини зараз
По Хакасії вдарила путінська стабільність: на росії залишилось без опалення 70 тисяч людей у лютий мороз Зміни у виплаті пільг: з 2023-го року починають діяти нові правила Чому доводиться платити за доставку газу на основі річного споживання: українці не відстають від "Нафтогазу" путін поставив усе на головну битву в Україні, і це не Донбас із Кримом: кожен українець буде зобов'язаний боротися
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", що за довгий час лікування виснажений Микола Караченцов вперше з'явився на людях.