Вперше за довгий час на людях з'явився відомий радянський і російський актор Микола Караченцов, який активно бореться з онкологією. Нещодавно артистові довелося пройти вже п'ятий курс хіміотерапії.

Актор прехал на ювілейний вечір іменитої артистки Ольги Кабо, який проводили в Будинку актора. Привітати Кабо, з якою подружжя Караченцових дружить багато років, він прийшов разом з дружиною - акторкою Людмилою Поргіною. Про це пишуть російські ЗМІ.

Дружина актора розповіла, що вони вони періодично виходять у світ, оскільки Микола добре переносить хіміотерапію. Акторка додала, що перед першим курсом "хімії" вони переймалися через стан артиста, тому практично не покидали будинок."Після того, як лікарі НДІ імені Скліфосовського виявили у Колі злоякісне новоутворення в легені, у нас почався новий етап в житті - боротьба з хворобою, з фізичною слабкістю. Намагаюся робити так, щоб Миколка не сумував - виводжу його в світ", - поділилася Людмила Поргіна.

Популярні новини зараз

У Києві дитина випала з 15-го поверху, ангели не встигли: "Не дай Боже нікому..."

Ексфаворит Мішиної Рибак засвітився з новим коханням, українці оцінили: "Ну він і дракон"

Волочкова голяка пірнула в крижану воду, навіть банні віники не витримали ці форми

Перероблена "пацанка" Покрищук виставила худе тіло, самі ребра: "Дивись біцепси які"

Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "3най.ua" повідомляв про те, що скандальний російський актор опинився на межі смерті, лікарі нічого не можуть зробити.