Вперше за довгий час на людях з'явився відомий радянський і російський актор Микола Караченцов, який активно бореться з онкологією. Нещодавно артистові довелося пройти вже п'ятий курс хіміотерапії.

Актор прехал на ювілейний вечір іменитої артистки Ольги Кабо, який проводили в Будинку актора. Привітати Кабо, з якою подружжя Караченцових дружить багато років, він прийшов разом з дружиною - акторкою Людмилою Поргіною. Про це пишуть російські ЗМІ.

Дружина актора розповіла, що вони вони періодично виходять у світ, оскільки Микола добре переносить хіміотерапію. Акторка додала, що перед першим курсом "хімії" вони переймалися через стан артиста, тому практично не покидали будинок."Після того, як лікарі НДІ імені Скліфосовського виявили у Колі злоякісне новоутворення в легені, у нас почався новий етап в житті - боротьба з хворобою, з фізичною слабкістю. Намагаюся робити так, щоб Миколка не сумував - виводжу його в світ", - поділилася Людмила Поргіна.

Популярні новини зараз

Ольга Сумська та Віталій Борисюк на Поляні кохання у Карпатах показали справжні почуття: про таке мріє кожен

Ані Лорак прибралася у пір'я як Філіп Кіркоров дорогою в Україну, але Ігор Кондратюк нагадав її місце: "Хв*йда-тур"

Прихильники НКВС розстріляли 15-17 літніх хлопців у різдвяному вертепі: дітей поховали, а вбивць "сховали"

Майкл Щур з "Телебачення Торонто" назвав найгірший курорт у Карпатах: "Жлоби зайняли гору"

Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "3най.ua" повідомляв про те, що скандальний російський актор опинився на межі смерті, лікарі нічого не можуть зробити.