Відомий російський співак Олександр Розенбаум хворий на рак. Відомо про це стало під час зйомок передачі "Пусть говорят" на Першому каналі, героєм якої став Йосип Кобзон.

Мова на передачі зайшла і про онкологію — Кобзон вже більше 13 років бореться з цією недугою. Народний артист розповів, що регулярно обстежується в одній з московських клінік. Під час розмови він згадав, що сюди приїжджають лікуватися і інші російські знаменитості — у тому числі Буйнов, Крутий, Рюміна.

Серед інших імен Кобзон назвав і Олександра Розенбаума. Звістка про тяжку хворобу цього музиканта і композитора стало повною несподіванкою для гостей студії і всіх його шанувальників. Про те, що у співака рак, широка громадськість не знала. До цього всі проблеми зі здоров'ям співака пов'язували тільки з його серцем.

"Вам не здається дивним, що інтелектуальних, відомих людей так часто вбиває онкологія?..» — поставив Йосип Кобзон риторичне питання і відразу закликав усіх як можна частіше проходити обстеження на онкологію.

 

"Це захворювання не терпить самодіяльності. Воно вимагає професійного догляду і спостереження", — сказав Кобзон.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", відомий одіозний російський співак і депутат Держдуми Йосип Кобзон налякав своїх шанувальників зовнішнім виглядом.

Він з'явився на похоронах російського поета Андрія Дементьєва неймовірно схудлим і змарнілим. Дійти до гробу йому допоміг охоронець, оскільки сам Кобзон пересувався дуже повільно, пишуть російські ЗМІ.

Нагадаємо, 2 липня стало відомо про термінову госпіталізацію відомого італійського співака Тото Кутуньо.

Популярний артист потрапив в лікарню через проблеми з серцем, про це повідомляє газета La Repubblica.

Тото зараз знаходиться в лікарні в Льєжі, в Бельгії. Артист повинен був виступити в суботу як почесний гість на фестивалі італійської пісні в бельгійському місті Серена, але за станом здоров'я концерт довелося скасувати.

Стан 74-річного артиста стабільнbq, сам він стверджує, що відчув нездужання через спеку