Український співак і продюсер Олексій Потапенко (Потап) здивував шанувальників зміною в іміджі - він з'явився на публіці з червоною бородою.

У такому образі він з'явився на першому прямому ефірі вокального шоу "Голос країни-8", тренером якого є. Знімок з червоною бородою Потап також опублікував у своєму Instagram-акаунті.

В кадрі артист відображений в рэперском прикиді - в кепці, з масивною ланцюгом і в червоній хокейці з логотипом його групи Mozgi. Доповненням образу стала червона борода виконавця.

Шанувальників Потапа спантеличив його зовнішній вигляд, вони навіть порівняли артиста з борщем. При цьому багатьом сподобався сміливий експеримент співака.

Як раніше повідомляв портал "Знай.иа", відомий український продюсер, репер, тренер проекту "Голос країни" Потап написав свою першу книгу "Пан Їжак".

Це добра дитяча книжка, Потап написав її українською мовою. Про це він розповів на своїй сторінці в соцмережі Instagram.

"Моя перша книга і відразу ж українською, і для дітей! Знайомтесь "Пан Їжак", - поділився продюсер.

"Колись давно разом з моїм другом Олександром Стегановым ми придумали віртуального героя. Шукали ми його серед різних фольклорних персонажів: представляли вовка, білку або кабанчика. І раптом згадали про... їжака. Їжаки живуть у нашій місцевості, вони милі і люблять, а своїм носиком роблять забавний звук "фунь-фунь-фунь". Так з'явився наш герой їжак Фунь-Фунь", - написано в книжці.

Нагадаємо, в неділю, 1 квітня, у Палаці "Україна" відбувся "Вечір прем'єр з Катею Осадчою", де ведуча програми "Світське життя" зібрала самих топових українських артистів. На офіційній сторінці передачі в Instagram було опубліковано фото Тіни Кароль, яка також стала гостею грандіозного концерту.

Виконавиця виступила перед публікою у відвертому напівпрозорому топі, спідниці і з накидкою на плечах - весь наряд Кароль був з модною нині плащової тканини і підкреслив її апетитні форми. Завершили образ співачки футуристичні окуляри чорного кольору.