Вірні шанувальники відомих російських телеведучих Бузової і Бородіної абсолютно впевнені в тому, що між зірками вже давно висить важкий камінь поганих стосунків. А ось самі дівчата цю теорію в своїх ефірах спростовують.

Але днями Ксенія і Ольга знову підлили олії у вогонь своїх можливих конфліктних взаємин. В ефірі нового шоу "Бородіна проти Бузової" між дівчатами сталася суперечка.

Тема ефіру була про те, чи варто терпіти приниження, якщо ти сильно любиш людину. В ході розмови між ведучими відбувся такий діалог:

"Ксюшо, ти доросла жінка, яка любила, і любила не раз. І яка знає, що можна любити до втрати свідомості, і не розуміти, що відносини ненормальні! — Так, я любила. Але при цьому я любила і себе. І якщо б зі мною так вчинили, терпіти цього не стала! — Тоді я промовчу! — Ось і промовчи!".

Така різка відповідь Бородіної і спровокувала у мережі нову хвилю чуток про складні стосунки дівчат.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що популярне нині в Росії шоу "Заміж за Бузову" являє собою своєрідну альтернативу знаменитому "Холостяк", однак учасники будуть боротися не за прихильність і любов багатого красеня, а за серце епатажної телезірки і співачки Ольги Бузової.

Шоу наробило багато шуму ще під час кастингу, на який прийшла величезна кількість чоловіків. А кожен ефір розкриває все нові подробиці про Бузову.

Варто нагадати, що скандальна російська співачка і телеведуча Ольга Бузова ні на крок не відходить від свого продюсера Арама Арчера. Зовсім нещодавно артиска опублікувала у своєму Instagram сторіс, на якому Арчер знову був біля неї.

Шанувальники відзначають, що подібний союз більше схожий на "рабство", адже співоча ведуча вже давно дійшла до статусу, коли вона може рухатися в шоу-бізнесі самостійно, але глава Арчер Продакшн тримає її "немов собаку на прив'язі", не відпускаючи самостійно нікуди.

Нагадаємо, продюсер Бузової тримає її в рабстві.

Як повідомляв Знай.uа, Бузова в купальнику зібрала груди в могутню купку.

Також Знай.uа писав, Бузова відверто розповіла про свою залежність.