Каріна Жосан представлятиме Україну на конкурсі "Міс Всесвіт 2018" в Бангкоку.

У ніч на 15 серпня, в Fairmont Grand Hotel Kyiv, 23-річна уродженка Одеси отримала корону переможниці. У залі блондинку підтримували її мама і подруги.

"Мені хочеться кричати, хочеться скоріше побачити маму. Вона тут, поруч зі мною. Вона в мене вірила і ось вона я. Мама, ти народила королеву", – раділа переможниця після отримання нагороди.

Популярні новини зараз

"Холостячці" Златі Огнєвіч підсунули "засланого козачка" у масці: "Провокатор"

Українських студентів масово виселяють з гуртожитків через вакцинацію: "Хто не бажає, повинні"

Українці вшановують пам'ять Андрія Гусіна з "Динамо", який трагічно загинув 7 років тому: "Був справжнім лідером"

Як обрати телевізор?

Показати ще

Карина в 2017 році закінчила Одеську академію харчових технологій за спеціальністю готельно-ресторанний і туристичний бізнес. З 16 років дівчина працює професійною моделлю в Азії і Європі.

Дівчина каже, що на конкурс йшла за перемогою і мріяла опинитися на цій сцені з 12 років. У 2006 році Карина подивилася по телевізору конкурс "Міс Україна Всесвіт", в якому перемогла Інна Цимбалюк. І тоді одеська блондинка вирішила: колись і вона надіне корону.

Карина виходила на сцену під номером 13. Незважаючи на забобони, для дівчини він виявився щасливим.

"Я все життя боюся номер 13. Тому я спочатку засмутилася, коли дізналася, що буду виходити під номером 13. Але потім прийняла цей удар. Хоча ні, це навіть не удар. Це такий шанс в житті перевірити так це чи ні. І ви знаєте, практично з самого початку я зрозуміла, що 13 це все-таки мій щасливий номер", – розповіла Карина Жосан.

Відзначимо, українці розчаровані у виборі суддів. На думку багатьох, вона не тягне на титул Міс Україна Всесвіт-2018.

"Капец! Вона не схожа на міс Україна! Що за судді оцінювали?","Того року в 100 раз гарніше була Міс України", "Я вважаю що вона недостнойна, хоча з самого початку я розуміла що вона виграє, все підлаштовано", "Шкода, вона ніяка. Зовсім ніяка", – пишуть в мережі.

Серед телекамер і софітів Карина відчуває себе впевнено. Судячи з Інстаграму дівчата, де у неї 48 тисяч підписників, вона часто буває на світських тусовках. У профілі Жосан багато знімків з відомими людьми – Вірою Брежнєвою, Позитивом з групи "Время и стекло" та іншими.

Раніше портал "Знай.ua" писав, що коханці чоловіка Ані Лорак втерли носа на Міс Україна Всесвіт.