Каріна Жосан представлятиме Україну на конкурсі "Міс Всесвіт 2018" в Бангкоку.

У ніч на 15 серпня, в Fairmont Grand Hotel Kyiv, 23-річна уродженка Одеси отримала корону переможниці. У залі блондинку підтримували її мама і подруги.

"Мені хочеться кричати, хочеться скоріше побачити маму. Вона тут, поруч зі мною. Вона в мене вірила і ось вона я. Мама, ти народила королеву", – раділа переможниця після отримання нагороди.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль ледь не загинула за кордоном: "Чимдуж тікала"

Депутати підняли бунт у Раді: трибуна заблокована, хочуть не допустити...

Мільйони заробітчан терміново залишають Польщу: ситуація на межі, чому ж тікають українці

Після обшуків на "Прямому" Матвій Ганапольський зробив скандальну заяву: "Те, що хочуть від нас чути"

Показати ще

Карина в 2017 році закінчила Одеську академію харчових технологій за спеціальністю готельно-ресторанний і туристичний бізнес. З 16 років дівчина працює професійною моделлю в Азії і Європі.

Дівчина каже, що на конкурс йшла за перемогою і мріяла опинитися на цій сцені з 12 років. У 2006 році Карина подивилася по телевізору конкурс "Міс Україна Всесвіт", в якому перемогла Інна Цимбалюк. І тоді одеська блондинка вирішила: колись і вона надіне корону.

Карина виходила на сцену під номером 13. Незважаючи на забобони, для дівчини він виявився щасливим.

"Я все життя боюся номер 13. Тому я спочатку засмутилася, коли дізналася, що буду виходити під номером 13. Але потім прийняла цей удар. Хоча ні, це навіть не удар. Це такий шанс в житті перевірити так це чи ні. І ви знаєте, практично з самого початку я зрозуміла, що 13 це все-таки мій щасливий номер", – розповіла Карина Жосан.

Відзначимо, українці розчаровані у виборі суддів. На думку багатьох, вона не тягне на титул Міс Україна Всесвіт-2018.

"Капец! Вона не схожа на міс Україна! Що за судді оцінювали?","Того року в 100 раз гарніше була Міс України", "Я вважаю що вона недостнойна, хоча з самого початку я розуміла що вона виграє, все підлаштовано", "Шкода, вона ніяка. Зовсім ніяка", – пишуть в мережі.

Серед телекамер і софітів Карина відчуває себе впевнено. Судячи з Інстаграму дівчата, де у неї 48 тисяч підписників, вона часто буває на світських тусовках. У профілі Жосан багато знімків з відомими людьми – Вірою Брежнєвою, Позитивом з групи "Время и стекло" та іншими.

Раніше портал "Знай.ua" писав, що коханці чоловіка Ані Лорак втерли носа на Міс Україна Всесвіт.