Низка російських акторів, які прославились вірним служінням Кремлю та підтримкою агресивної політики президента РФ Володимира Путіна, вирішили прокоментувати рішення СБУ щодо заборони в'їзду до України.

Про це реакцію акторів Олексія Паніна, Леоніда Ярмольника та режисера Станіслава Говорухіна розповіли російські ЗМІ. Їм заборонили приїздити до України через підтримку агресії Кремля та гастролі в анексованому Криму.

Панін, якого раніше звинуватили у статевому контакті з собакою, вирішив "дотепно" пожартувати.

"Напевно, бояться за своїх собак. Напевно, вони переживають за безпеку своїх тварин", – сказав він.

Паніну не зрозуміло, чому інформація про заборону перетину українського кордону з'явилась лише нещодавно. В'їзд до України, за словами актора, закритий для нього ще із зими 2015 року.

Популярні новини зараз

Володимир Ярославський і Ольга Мартиновська ніжно поцілувалися і станцювали: "Вони разом?"

Стюардеса МАУ віддячила ввічливому пасажиру просто в салоні літака - чоловіки, беріть на замітку

Співачка Мята видала правду про Тіну Кароль, підробляла на задвірках: "Твоя кар'єра триває менше"

Юну вчительку молодших класів забили під час пробіжки, тужить вся школа: "Школярі спустошені"

Показати ще

Актор і режисер Станіслав Говорухін сказав, що обмеження його жодним чином не зачіпають. Він заявив, що не збирався відвідувати Україну й оскаржувати рішення українських спецслужб не буде.

Ярмольник чомусь раптово почав переживати за українців. Вони, на думку актора, не зможуть жити без його творчих талантів.

"Це дуже прикро! Це страшне таке, скажімо так, державне шкідництво. Вони шкодять насамперед своєму народу. Ми-то вихід знайдемо... Пройдуть роки, а речі, які стосуються культур, не відновити", – вважає російський актор.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, співачка Ані Лорак, яка дуже полюбляє гастролювати Росіє, вирішили підмазатись до українців.