Журналісти знайшли деякі факти з біографії Нері Оксман, можливої коханої голлівудського актора Бреда Пітта. 41-річна красуня виявилася неймовірно розумною і талановитою, тому багато фанатів вважають, що Бред не потягне Нері. Бред не раз був помічений пізно ввечері у її будинку, звідки виїжджав вранці, коли вона відправлялася викладати. У нього є ключі від її квартири. Нері не готує. Вони замовляли їжу в одному з її улюблених ресторанів,


Нері Оксман народилася 6 жовтня 1976 року в Ізраїлі, в місті Хайфа, в родині архітекторів. Не відразу дівчина вирішила стати архітектором. 20-річна Нері відправилася вчитися на медичний факультет Єврейського університету в Єрусалимі. "У нашій сім'ї я була бунтарем. Медицина здавалася для мене ідеальним поєднанням науки й людського милосердя", – розповіла Нері.

До цього дівчина відслужила три роки у Військово-повітряних силах Ізраїлю. Через два роки навчання Нері вступила на архітектурний факультет Ізраїльського технологічного інституту, потім продовжила навчання в Лондонській школі архітектури, яку успішно закінчила у 2004 році. Незабаром Нері переїхала до Бостона, надійшла в Массачусетський технологічний інститут і отримала докторський ступінь з філософії, а ще через п'ять років стала професором і зайнялася викладацькою діяльністю.
Нері приділяє багато уваги 3D-дизайну. Вона створює одяг, яка в майбутньому підтримувала б життя людини на інших планетах. Роботи Оксман виставляються у самих знаменитих музеях, а сама вона працювала з багатьма знаметиностями. Люди захоплені інтелектом Нері та ерудицією. У неї безліч нагород і призів, а в 2015 році вона увійшла в число 100 передових міждисциплінарних мислителів світу, пише Elle.
Шанувальники ситают, що у Бреда мало шансів. "Красива, освічена, цікава в усіх відношеннях, самодостатня жінка", "Вірю що Марення закоханий у неї, вона з тих в кого неможливо не закохатися. Але вона швидше за все ні, розумні супер освічені жінки по дефолту не можуть закохатися в не дуже розумного і не осінь утвореного", "Не потягне Пітт таку умняшку", "Судячи з інтерв'ю Пітта, людина він приємний, але простакуватий, немає того самого присловутого інтелекту", "Нері дуже подобається : красива, яскрава, надто для нього розумна і освічена", "красива і розумна жінка, не якась финтифлюшка, якщо Бред має намір її завоювати то йому доведеться дуууже постаратися, – висловилися користувачі Мережі.

Раніше "Знай.ua" розповідав про те, що голлівудський актор Брэд Питт нарешті зміг оправитися після розлучення з секс-символом століття Анджеліною Джоли. Проте днями суспільство сколихнула новина про те, що у холостяка Питта нова пасія. Новою обраницею Брэда стала відома архитекторша і професорша Нери Оксман. Джерела розповідають, що спочатку актор цікавився виключно професійною діяльністю 42-річної професорші архітектури Массачусетського технологічного інституту Нери Оксман. Проте пізніше від 54-річного Питта стали поступати натяки на глибші відношення, ніж дружба.