Відомій співачці Вірі Брежнєвій вдається встигати чимало – не тільки бути люблячою мамою та дружиною, будувати сольну кар'єру, а й завжди виглядати ефектно.

І хоча щільний гастрольний графік рідко дозволяє виділити чимало часу на себе кохану, артистка залюбки ділиться із фанатками, як у неї виходить зберігати красу та молодість, повідомляє Clutch.

Догляд за тілом

"...дізналася нещодавно секретик, яким поділилася зі мною доктор-Аюрведа в Індії. Спочатку наносити олію для тіла відповідне індивідуально. А потім (через час, коли трохи вбереться) приймати душ. І тоді (перевірено) шкіра після душа не вимагає зволоження або харчування. Вона вже в порядку ... ".

З чого почати свій день

 "... Ранок: стакан води випила, вмилася, зробила масочку, щоб виглядати більш / менш), на сніданок гречана каша на воді, без цукру. Потім година спорту. Підсумок: гарні ніжки і на обличчі з'явився рум'янець!)".

Догляд за шкірою

"Щоденний догляд за обличчям (нагадаю) поетапно:

- очищення: молочко / пінка / гель / міцелярно вода / мило

- тонізування: тонік / лосьйон / трав'яний чай - догляд: крем / емульсія / гель / флюїд / серум

Важливо підібрати такий крок для свого типу шкіри! І робити це вранці (після пробудження) і ввечері (по приходу додому) - всього 2 рази в день".

Тренування

"Кілька найважливіших правил: а) займатися регулярно !!! Тільки регулярність дає правильний результат; б) займатися, навіть коли немає часу !!! Як варіант - 3х-хвилинна планка; в) займатися в той час, коли зручно, коли воно є (не відкладати на потім); г) займатися тим видом спорту, який приносить максимальне задоволення !!! Потрібно знайти його! Нехай це буде фітнес, тренажерний зал, йога, танці, плавання, пілатес, сайклінг, все, що до душі !!! Будь-спорт - це рух, а рух - життя !; д) менше їсти. 5) пити воду".

Дивіться: Віра Брежнєва - НОМЕР 1 (Official video)

Як повідомляв портал "Знай.ua", Брежнєва показала красу Львова кількома кадрами.