Скандальна співачка Ольга Бузова вже два роки не може пережити факт розлучення з колишнім чоловіком. В даний момент колишній чоловік Дмитро Тарасов з його новою дружиною Анастасією Костенко очікують поповнення в сімействі. Багатьох фанатів здивував той факт, що Бузова копіює вагітну Анастасію.

Ольга Бузова не раз розповідала журналістам про те, що після розлучення з Тарасовим вона переживала сильний емоційний стрес і навіть ходила до психологів. Здається, психологи не сильно допомогли співачці, адже вона й донині своїми діями натякає на Костенко. Нещодавно на своїй сторінці в Instagram Ольга поділилася з фоловерами знімком, на якому вона пестить цуценя білого лабрадора. Уважні фанати помітили відсилання до фотографій нинішньої дружини футболіста. Саме таку собаку раніше показала Анастасія Костенко своїм шанувальникам.
Багато фоловерів Бузової похвалили співачку за старання, але попередили, що не забувши Тарасова вона може зійти з розуму. Вони підтримали співачку словами, що він її не гідний.Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що скандальна співачка Ольга Бузова не перестає дивувати своїх фанатів. То вона випустить криптовалюту, то піде в політику, то заінтригує весіллям, а про кількість "голих" фотографій краще взагалі промовчати. Так, знаменитість знову порадувала своїх шанувальників. Вона відкрила власний ресторан BUZfood.
Нещодавно Ольга Бузова анонсувала відкриття свого першого ресторану в центрі Москви, розробкою, дизайном і концепцією якого вона старанно займалася два роки. Як повідомляє Super, за столиками зможуть поїсти 60 осіб, а меню складається тільки з страв правильного харчування. Всі ці нестримні веселощі будуть проходити виключно під хіти зірки. Щоб ви напевно зрозуміли, що це точно ресторан Бузової, через плазмові екрани будуть транслюватися виключно її кліпи. Центральну стіну буде прикрашати "ікона" цього дивного місця - намальований величезний портрет вгадайте кого? Все вірно, Ольги Бузової!