Скандальна співачка Ольга Бузова не перестає дивувати своїх фанатів. То вона випустить криптовалюту, то піде в політику, то заінтригує весіллям, а про кількість "голих" фотографій краще взагалі промовчати. Так, знаменитість знову порадувала своїх шанувальників. Вона відкрила власний ресторан BUZfood.

Нещодавно Ольга Бузова анонсувала відкриття свого першого ресторану в центрі Москви, розробкою, дизайном і концепцією якого вона старанно займалася два роки.
Як повідомляє Super, за столиками зможуть поїсти 60 осіб, а меню складається тільки з страв правильного харчування. Всі ці нестримні веселощі будуть проходити виключно під хіти зірки. Щоб ви напевно зрозуміли, що це точно ресторан Бузової, через плазмові екрани будуть транслюватися виключно її кліпи. Центральну стіну буде прикрашати "ікона" цього дивного місця - намальований величезний портрет вгадайте кого? Все вірно, Ольги Бузової!

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що скандальна російська телезірка і співачка Ольга Бузова продовжує шокувати новими подробицями особистого життя. На сторінці в Instagram Бузова опублікувала дивний пост під назвою "Він відповість за все" і розповіла, що вже рік живе без сексу. Вона розповіла, як їй вдається жити без сексу вже рік, а також пояснила, чому не готова бути разом зі слабким чоловіком.

В інтерв'ю Оля розповіла, що вже більше року живе без сексу.
"Рятує робота. Я отримую таке задоволення на концертах, що іноді ці емоції навіть з інтимною близькістю не зрівняються. Що б я вибрала - рік без сексу або без сцени? Легше обійтися без першого, ніж без шоу "Під звуки поцілунків", з яким зараз їжджу по всій країні. Але впевнена, що ця ситуація тимчасова, і скоро моє особисте життя налагодиться", - говорить зірка.