Знаменитий співак і секс-символ Олег Винник добився популярності, використовуючи зрозумілі і потрібні цільової аудиторії образи, вгадавши психологічні особливості аудиторії. Про це пише ТСН з посиланням на експертів.

Фахівці вважають, що Винник запропонував слухачам емоції, які ті хотіли отримати. Складові успіху, за словами психологів, такі: слова і мелодії інтуїтивно знайомі, не потребують концентрації та розумового напруження, просто запам'ятовуються, а сам виконавець має гарний вигляд.

Винник в свої 44 роки приховує любов і уособлює надію, що заповітний принц українських жінок таки існує.

Одяг Винника також близька глядачеві, і справа зовсім не в моді. Розстебнута сорочка і хрест на грудях Винника втілюють ідеал героя-коханця.

Популярні новини зараз

Оля Полякова залишила кіз у спокої і похвалилася новим хобі: "Ось такі дірки"

Українка дійшла до Зеленського через 1 бал із ЗНО: "Моя донька не проходить!"

Лілія Ребрик запропонувала ідеальний спосіб пережити аномальну спеку: "Літо покаже, хто ростив ляшки..."

Щороку по 45 хвилин: Мінінфрастуктури повертає техогляд, українським водіям радять приготуватися

Показати ще

Продюсер Володимир Бебешко розповів, як жінки сходять з розуму, плачуть, радіють, танцюють на концертах Винника.

"Дивіться, що з нею робиться. Гарний блонд з хрестом на грудях – і вони мріють: а може, він на мені одружиться? Я був один раз на концерті Олега Винника. Він говорив: "ти повинен послухати і побачити, що ми натворили". Я подивився – це було щось! Ці жінки, вони були щасливі, ніби еліксир кохання в них вкололи", - розповів Експерт.

Як раніше повідомляв портал "Знай.иа", відомий український співак Олег Винник, який старанно приховує від очей шанувальників своє особисте життя, покаже своїх дітей.