Співачка Анна Седокова відверто розповіла про те, як добитися успіху та про головні проблеми сучасних жінок.

Незважаючи на те, що зараз 35-річна співачка Анна Седокова всі сили витрачає на боротьбу з колишнім чоловіком Максимом Чернявським за право опіки над дочкою Монікою, співачка не опускає руки. Вона продовжує ділитися з шанувальниками секретами успіху сучасних жінок і розповідати про боротьбу з комплексами.

"Сучасні жінки розучилися приймати увагу і турботу. Як говорила моя бабуся, потрібно приймати подарунки, дякувати і швидше йти. Ми живемо в епоху сильних дівчаток, і в якийсь момент стали занадто сильними. Жінці здається, що краще вона сама все зробить, але насправді чоловік повинен вбити дракона і тягнути його довго за хвіст, нести додому. Я, звичайно, і сама знаю, як прибити дракона, і, можливо, зроблю це швидше і краще, але це ж ціле мистецтво - почекати, поки він принесе видобуток, а потім захоплено ахати і охати.

Популярні новини зараз

Українські пенсії скоротяться на десять відсотків: у Мінсоцполітики зробили заяву

Віддають за безцінь: ціни на виноград в Україні б'ють рекорди, дешевше тільки задарма

В'ячеслав Узєлков розповів як бив колишню дружину Боржемську: "Марині відійшло"

З 1 жовтня зміняться тарифи на всі комунальні послуги: скільки заплатимо за опалення, газ і воду

Показати ще

І жінки обов'язково повинні отримувати квіти! Всі ці розмови "навіщо гроші витрачати", "зів'януть" - дурниця, насправді це так приємно. Я ось люблю півонії і троянди ", - розповіла Анна в інтерв'ю журналу People Talk.

"Боротися з комплексами потрібно починати прямо зараз. Комплекси - це невпевненість у своїх здібностях. Головне - щось робити, йти в зал, вчити мови - виправляти те, що не подобається. Але важливо розуміти, що зовнішність не так важлива: якщо ти не зуміла заманити чоловіка чимось крім гарної зачіски і пухких губ, то довго це не триватиме ", - додала Анна.

Раніше "Знай.uа" писав про те, що популярна українська співачка Ганна Сєдокова, яку колишній чоловік Максим Чернявський намагається позбавити батьківських прав і забрати доньку Моніку, розповіла про свої переживання через розлуку з дитиною.

На своїй сторінці в Instagram зірка описала свій стан, пов'язаний з тим, що в минулому місяці її розлучили з дівчинкою.

Тепер Сєдокова може відвідувати доньку лише в присутності адвокатів, спілкуватися з нею тільки англійською мовою, при цьому співачці заборонено робити з Монікою спільні фото.

"Уявіть: ви дев'ять місяців носите в собі маленьку людину, потім ви вчите її їсти, ходити, любити, не ображати інших. Ви спите, обнімаючись вночі і людинка не засинає, поки маленьку п'яточку не огорне мамина рука. Поруч сестричка. Братик. Ця п'ята всю ніч у тебе в боці, але ти не дихаєш, щоб не розбудити маленьке диво, а потім людинку забирають", - написала Сєдокова.