Відома російська акторка театру і кіно Любов Толкаліна вразила громадськість своєю думкою про скандал із домаганнями в Голлівуді, в центрі якого опинився продюсер Харві Вайнштейн.

За словами Толкаліної, зґвалтування "це прекрасно", а жертви вчинили не "по-дівчачому", оприлюднивши подробиці пригод збоченця.

"А якщо ти маєш роль, то яка різниця, як ти її отримала. Мені здається, має бути, навпаки, якась солідарність. Всім добре - йому добре, і їм добре, і глядачам, найголовніше, добре. З'явилися такі прекрасні ролі. Взагалі, як можна чоловіка звинувачувати у сексуальних домаганнях, хіба він не для цього існує на світі? Якщо у нього є влада, якою він таким ось чином користується, - то добре. Жінка, розумієте, завжди винна у сексуальних домаганнях чоловіка. Якщо ти справжня жінка і якщо таке сталося, то ти ніколи не будеш про це розповідати нікому. Тому що це принижує, як мені здається, і тебе в очах громадськості, і його... Чесно кажучи, мені дуже прикро за нього, я б не стала так робити. Ви знаєте, на світі є страшніші речі, які можуть статися з жінками", - зазначила акторка в інтерв'ю виданню "Медуза".

Толкаліна зізналася, що сама в подібній ситуації ніколи не була, проте вважає нормальним, коли режисерові подобається акторка, яку він знімає. А якщо "відбуваються якісь маніпуляції", жінка повинна бути "над цим" і мовчати.

Популярні новини зараз

Ніна Матвієнко відпустила сина в монастир не просто так: "Щоб спасти душу"

Полякова, Дорофєєва, Боржемська, Гросу, Саніна, Лижичко позмагалися за найкращу фігуру: "Битва сталевих пресів"

Дружина Холостяка Микити Добриніна Даша Квіткова зізналася, чому не хрестила сина у церкві: "Батюшка дозволив"

Легенда 90-х Тетяна Овсієнко змінилася до невпізнання, час не щадить нікого: експерименти з волоссям і хрип, як у Лепса

Показати ще

"Тобто весь цей акт насильства - а про це ж говорять як про акт насильства - ти ж весь час тримаєш його під контролем. Ну, відмовся від ролі. Мені здається, було б прикро відмовлятися їм від таких великих ролей, які дісталися їм через нього. Тому це нечесно, дівчатка, так не можна! Це ж прекрасно, коли сексуально домагається тебе людина, в якої така величезна влада, хіба ні? Мені здається, що єдина велика помилка була їх - розповідати про це. Я так щиро думаю. Жінка ніколи не повинна поставити чоловіка у незручне положення - це якість її жіночності. Якказав Венічка Єрофєєв, пам'ятайте, у романі "Москва - Петушки"? Гарна баба - це якась баба? Та, яка уважить. Вибачте, це не я, це цитата. Мені здається, що весь світ, вся історія створення великих фільмів - це завжди романи режисера з акторкою, так чи інакше. Де грань між сексуальним домаганням і романом, от поясніть мені? Взагалі у світі залишилося так мало чоловіків з великої літери "м", що мені здається, довбати його зараз ось цим напалмом. Це прикро. Він уже більше не захоче нікого, бідолаха", - пожаліла Вайнштейна Толкаліна.

Користувачі мережі були шоковані такою позицією акторки:

"Ну і віз. Руцька баба. Дадуть по морді - слідом побіжить, тарілки потягне і поділ задере"

"Ні, я, звичайно, розумію, що професія актора дуже не завжди передбачає наявність розвинених розумових здібностей. І розумію, наскільки потужна машина спецпропаганди в нашій країні, деяким доламують мізки до ось такої "навіяної параної". Але все одно часом дивує"

"А вона ніколи розумом не відрізнялася"

"Людина просто пояснила, як вона отримала свої ролі. Проекція ситуації на себе. У народі "палєво"

Сама Толкаліна після публікації інтерв'ю несподівано звинуватила "Медузу" в русофобії.

"Звідки вам знати, як вона задала питання і за яких обставин. Їм потрібен був русофобський ле скандаль, вони його зробили. Як питання голлівудських актрис стосується вас і мене, мені невтямки", - написала у коментарі зірка російського кіно.

Пізніше Толкаліна спробувала виправдатися за свої слова на сторінці в Instagram, проте незабаром передумала і видалила публікацію.

Дивіться сюжет про Харві Вайнштейна

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", збоченець Вайнштейн дістався до зірок "Гри Престолів".