Українська співачка Тіна Кароль вважає, що її співвітчизник Микита Алексєєв (ALEKSEEV) не повинен був представляти Білорусь на "Євробаченні-2018". Про це вона сказала в інтерв'ю "КП", відповідаючи на питання, чи варто відправляти на цей конкурс людей з іншим громадянством.

"Не дивилася цей виступ. Думаю, не варто. Для цього є громадяни Білорусі, щоб представити свою країну. Навіть якби вони не потрапили у фінал, це все-таки конкурс, де зустрічаються країни. Якби Алексєєв прийняв громадянство, це був би вибір – я хочу бути білорусом. Але тут вийшла підміна понять", – заявила Кароль.

Співачка наголосила, що, на її думку, Білорусь повинен був представляти артист з білоруським паспортом. "Так, це важливо для подання країни", – додала вона.

Популярні новини зараз
Головні новини за 27 червня: "пробудження" Софії Ротару, атака на ТРЦ у Кременчуці та Цимбалюк у ролі "Холостяка" Після "патріарха" Кирила зорати сцену носом удостоїлася путінська співачка Валерія — тягне ближче до землі Фіналістка шоу "Холостяк" Яна Соломко втекла в росію і забула про війну: "Виявилося, ти наша ганьба" Надя Дорофєєва показала як розважається з новим обранцем, в Мережу попали фото: "Так швидко, після розлучення"
Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що напередодні "Євробачення-2018", продюсер Микити Алєксєєва відзначився скандальною заявою. Як тільки українець Алексєєв відмовився представляти Україну і відкликав заяву на відбір "Євробачення 2018" на користь Білорусі, його виступу чекали особливо.

По-перше, на перемогу сподівався сам Лукашенко, який давно мріє привезти конкурс на свою батьківщину, щоб показати всім, що "в Білорусі все ж існує демократія". По-друге, у артиста, незважаючи концерти в РФ, досі чимало українських фанатів, на підтримку яких він так розраховував. Але не сталося – не спрацював ні ефектний номер з трояндою, яка рухалася по сцені, ні яскраві костюми, в яких потім знайшли ознаки плагіату.

На думку Олега Боднарчука, "на "Євробачення" їдуть дурні або романтики, визначені Дон Кіхоти, які переслідують казкові млини, і ніколи не знайдуть".

"Це мрійники, авантюристи, але люди дуже сміливі, бо не бояться ризику, хочуть від життя більше емоцій", - зазначив він. За словами продюсера, незалежно від результату, співак отримав непоганий досвід для себе і команди.

"Це зробило нас сильнішими і почати спочатку" буде навіть цікавіше з позиції нових знань і нового підходу. Останні півроку проходили для нас у великій радості: ми боролися, перемагали, їздили по різних країнах, виступали, перевіряли себе на абсолютно незнайомій публіці", - додав він.