Після перемоги ізраїльтянки Нетти Барзілай, логічно наступний конкурс, згідно з правилами, повинен приймати Ізраїль.

Але європейський мовний союз може відмовитися від проведення фіналу "Євробачення" в Ізраїлі, звинувачуючи оргкомітет у зайвій політизації конкурсу. Про це повідомляє портал ESCToday.

Серед продюсерів "Євробачення" ведуться розмови про перенесення півфіналів і фіналу 2019 року з Ізраїлю в Австрію. Правда, поки офіційно Європейський мовний союз не робив жодних заяв.

Однак таку можливість в інтерв'ю згадував організатор трансляцій "Євробачення" Аралі Голдфінгер. Він нагадав, що в 2015 році Австрія успішно провела конкурс.

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк після дня народження показала всю свою гостинність: "Чого ви приперлись до мене в хату?"

Микита Джигурда на шоу Максима Галкіна згадав про своє коріння та заговорив солов'їною: "Не помре дух України"

Роман Свічкаренко пішов від "Холостячки" Злати Огнєвіч через дружину: "У мене всередині почуття"

Дивіться на цінник і на дірки: українцям підказали, як не сплутати справжній сир з підробкою

Показати ще

Голдфінгер розкритикував політизацію конкурсу, до якої, на його думку, причетна влада Ізраїлю. Зокрема, міністерство культури країни вимагає від транслятора погоджувати контент мовлення, посилаючись на те, що конкурс фінансується з бюджету Ізраїлю.

Крім того, досі невідомо, де Ізраїль збирається проводити півфінали і фінал. Президент країни Реувен Рівлін заявляв, що в наступному році конкурс прийме Єрусалим. Але організатори "Євробачення" відмовилися затвердити це місто в якості приймаючого, щоб політика "не завдала шкоди бренду".

Нагадаємо, переможниця пісенного конкурсу "Євробачення-2018" ізраїльтянка Нетта Барзілай дала інтерв'ю, в якому розповіла, що на початку її кар'єри менеджери вимагали, щоб вона була схожа на британську поп-зірку Адель.

Вони вважали, що це - єдиний шлях до успіху для дівчини з такою пишною фігурою, як у неї.

"Все моє життя мені говорили, щоб я співала, як Адель або як Арета Франклін - тобто як співачки великих розмірів, показуючи тільки душу і прикриваючи тіло", - каже вона.

Її колишні менеджери наполягали на тому, щоб Барзілай співала тільки серйозні балади, не танцювала, а просто стояла на сцені, не рухаючись, а також одягалася при цьому скромніше - бажано в чорне. Але Нетта вирішила бути сама собою.

"Це була б не я ... Я не Адель ... Я подумала: "Ось, хто я така, такий мій голос, такий мій стиль і ось як я хочу співати ... Ніхто не зробить мене нудною", - каже співачка.

Вона також додає, що навчилася любити себе, незважаючи на те, що її постійно переконували, що у неї неправильний імідж.

Як повідомляв портал "Знай.uа", дату грандіозного пісенного конкурсу Євробачення-2019 несподівано перенесли організатори.