Відома голлівудська акторка ізраїльського походження Галь Гадот відмовилася бути ведучою міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення-2019".

Диво-жінка не поїде до Ізраїлю

Як відомо, зірка стрічки "Диво-жінка" отримала нещодавно пропозицію стати візиткою карткою змагання, яке відбудеться у Ізраїлі наступного року. Але щільний графік, як стверджує акторка, не залишає їй часу на підготовку.

"Вона була б щаслива стати ведучою і долучитися до конкурсу "Євробачення", але, на жаль, через щільний розклад і укладені раніше домовленості це неможливо", - сказав представник знаменитості.

Після відмови до акторки повторно звернувся ведучий пісенного конкурсу Ігаль Равід з проханням передумати.

Популярні новини зараз
Нова мінімальна зарплата та підвищення пенсії: як з 1 жовтня в Україні зміняться виплати Забивають пам'ять та гальмують телефон: топ 3 програм, що займають багато місця "Нафтогаз" закликав зробити це до 5 жовтня: хто не встигне – пошкодує Встигнути до 31 грудня: тисячам пенсіонерів поставили ультиматум, інакше не буде грошей
Показати ще

Галь Гадот, зірка фільму "Диво-жінка"

"Не хотілося б оскаржувати твоє професійне рішення, але це буде чудово для тебе і для нас. "Євробачення" в Єрусалимі зіштовхнеться з викликами, технічними та політичними, в Ізраїлі і за кордоном, але це буде велике змагання. Так що приїжджай!", - заявив він.

Євробачення-2019 можуть перенести?

Нещодавно організатори конкурсу закликали шанувальників пісенного конкурсу не поспішати з покупкою квитків до Єрусалиму, де попередньо уряд Ізраїлю планує провести "Євробачення-2019". Вся справа в тому, що місто може так і не отримати право приймати "Євробачення" через свій невизначений статус, а також недавніх скандальних подій, пов'язаних з перенесенням американського посольства.

При цьому перші особи Ізраїлю одразу після перемоги Нетти Барзілай привітали її та подякували за те, що "Євробачення-2019" відбудеться в Єрусалимі.

Дивіться: Eurovision Song Contest 2018 - First Semi-Final - Live Stream

Як повідомляв портал "Знай.ua", батько російської співачки Юлії Самойлової розкритикував доньку за провальний виступ на "Євробаченні-2018" в столиці Португалії Лісабоні. Самойлова зізналася, що після виступу батько прийшов до неї за куліси і був у нестямі від розчарування. Сама артистка також шкодує, що не виправдала очікувань росіян, які активно атакують її в соцмережах, жорстко критикуючи співачку за невдалий виступ. При цьому вона планує через кілька років знову взяти участь в "Євробаченні" і навіть мріє про перемогу.