Суддівські перепалки між журі проекту "Х-фактор" чи не найбільше торкнулися фронтмена гурту Yurcash Юрка Юрченка та Дмитра Шурова (Pianoboy).

Днями конфлікт, який вже давно сягнув практично критичної стадії, вирішився, проте у доволі неочікуваний спосіб. Спочатку Шуров попросив рокера виконати хіт Брітні Спірс.

Пісня "Baby one more time" стала для Юрченка справжнім випробуванням, адже попсовий стиль для нього абсолютно чужий. Та артист викрутився і тут: показав аматорську пародію на опонента, вийшов такий собі "заліковий чепчик", як сам його потім охрестив. В результаті Шуров навіть впав зі східців у прямому ефірі, повідомляє Clutch.

Популярні новини зараз
Замість субсидій оформлятимемо кредити: українцям готують нові тарифи Пенсіонерам виплатять рекордну надбавку: хто отримає більше 5 тисяч Правила нарахування "комуналки" зміняться: українці самі визначатимуть суми у квитанціях Торкнеться всіх, хто має свою квартиру чи будинок: українців почали викликати до податкової – з чим це пов'язано
Показати ще

Суперечка між музикантами завершилася вражаюче – поцілунком. Юрченко і Шуров потиснули руки, а потім обійнялися та обмінялися квітами.

Дивіться: Гурт Yurcash - Капітан дирижабль - Х-Фактор 8. Сьомий прямий ефір. Фінал

Як повідомляв портал "Знай.ua", легенда 90-х порвав "Х-фактор".