Молода італійка, 18-річна модель, відома під псевдонімом Ніколь, вирішила продати свою цноту, щоб оплатити навчання в Кембриджському університеті.

Ніколь влаштувала аукціон на європейському сайті ескорт-послуг і, за її словами, пропонована сума вже досягла мільйона євро, повідомляє Daily Mail.

Дівчина стверджує, що берегла цноту для майбутнього чоловіка: "У мене були стосунки з чоловіком набагато старше мене, але я вирішила, що втрачу цноту тільки з тим, кого люблю і за кого в майбутньому вийду заміж".

Проте, плани італійки змінилися, коли вона задумалася про своє навчання. Ніколь почала шукала в інтернеті способи оплатити хорошу освіту і виявила, що деяким дівчатам вдавалося заробити на цьому більше трьох мільйонів євро, та вирішила теж спробувати щастя.

Популярні новини зараз

Померла мати Федора Бондарчука, артистка Ірина Скобцева: зіграла в 60 фільмах і була улюбленицею публіки

Українець помер на заробітках у Польщі, рідні вбиті горем: "Не можемо поховати..."

Онкохвора Заворотнюк зібрала останні сили на дзвінок Баскову: "Привітати тебе"

Смугастий Дан Балан заліз між ніг до мліючої Кароль: "Тихе щастя”

Показати ще

«Я хотіла отримати хорошу освіту, тому почала шукати в Інтернеті способи фінансування навчання і натрапила на аукціонні оголошення, де дівчата продавали себе за 3,1 млн фунтів стерлінгів. Тому я вирішила також так вчинити», — поділилася модель.

Ніч з Ніколь виставлена на аукціоні Elite Models VIP, верхня ставка — 890 тисяч фунтів стерлінгів. Ніколь тримає цей аукціон в секреті від своїх батьків, оскількияк це " їх уб'є".

За словами дівчини, покупець вже знайшовся і готовий заплатити. Якщо "угода" відбудеться Ніколь планує переїхати до Великобританії, вступити в Кембридж і купити будинок батькам, які наразі нічого не знають про її плані. Гроші, що залишилися, вона використає, щоб допомогти сестрі.

Як повідомляв портал "Знай.ua", 19-річна американська модель  продала свою цноту за 2,5 мільйона доларів.