Діана Шуригіна в трусах і з кальяном вирішила розповісти всім хейтерам про те, яка вона щаслива дружина. Так дівчина відповіла на закиди недоброзичливців в її бік і заодно знову нагадала всім про себе в типовій скандальної манері.

Молода дівчина Діана Шуригіна, яка стала відомою після історії зі зґвалтуванням, продовжує епатувати публіку. Після цієї історії дівчина встигла переїхати в Москву і вийти заміж. Крім цього, вона досі любить галасливі вечірки з алкоголем і ходити по різних ток-шоу.

Днями Діана відкрила коментарі до своїх публікацій в Instagram і постаралася відповісти всім недоброзичливцям черговою публікацією. Вийшло дивно. Її тут же знову звинуватили в бажанні хайпанути на власній провокаційній поведінці.

"Мені просто реальний світ подобається більше, ніж віртуальний. У мене коханий чоловік і собака. Я дуже люблю проводити з ними добу безперервно, я щаслива! Мені особисто не подобається сидіти цілодобово і дивитися в екран, витрачаючи на даний минуле. Може бути, комусь це і подобається, наприклад, заздрісним хейтерам, у яких немає особистого життя і нічого цікавого в реальності не відбувається, ось вони і строчать в коменти гидоти", - заявила Шуригіна.

До публікації Діана прикріпила фото з кальяном і в трусах. Крім цього дівчина додала, що досі чує на свою сторону недоречні, на її думку коментарі. Так, багато звертають увагу на те, що жертва так себе не веде і значить вона бреше. Діана в черговий раз додала своє улюблене вираз про те, що люди в однакових ситуаціях поводяться по-різному.

Популярні новини зараз

Скорочення літніх канікул в Україні: коли і скільки діти відпрацьовуватимуть скасовані іспити та пропущені уроки 

Багатодітна мама Анастасія Приходько звернулася до Бога у важливе свято: "Прошу тільки одного"

У Франківську любитель шашликів розвів багаття на балконі: смаж, Вася

Кабмін продовжив карантин по всій Україні до 30 червня: які обмеження дію до літа

Показати ще

"Я вже більше року живу своїм життям, вийшла заміж, і у мене все добре. А ви можете далі обговорювати мене", - зазначила дівчина.

Напередодні дівчина зустрілася в студії ток-шоу з засудженим за її зґвалтування Семеновим:

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" скандальна жертва насильства росіянка Діана Шуригіна зробила аборт від свого чоловіка Андрія Шлягина, за якого вийшла заміж у жовтні минулого року.