Clutch повідомляє, що мода на плюс-сайз, здається, поширюється і серед зірок українського шоу-бізнесу. Співачка Анна Сєдокова вже не один раз зізнавалася в тому, що набрала вагу і любить себе такою, яка вона є.
Нещодавно артистка виклала у своєму Instagram нову фотографію, яка зовсім не викликала захоплення у фоловерів. на знімку Седокова відображена крупним планом, намагаючись показати подвійне підборіддя і роздуваючи щоки.
Таким чином, зірка, мабуть, вирішила відповісти на критику з боку своїх прихильників з приводу її фігури і зайвих кілограмів.

Портретний знімок зроблений з невдалого ракурсу, тому виглядає Ганна не кращим чином. В коментарях красуня зазначила, що помітно погладшала, а також закликала фоловерів підтримати її флешмоб з подібними невдалими фотографіями.
“Так ось моє справжнє обличчя. Ноуфілтерс)) Я взагалі вважаю, що в людині головне доброта і почуття гумору, от дивіться, як я роздобріла. Як сказала тільки що моя МОНІКА – «Тепер тебе точно заміж не візьмуть.» Походу я цей...Холостяк! А якщо хочете приєднатися до мене, то викладайте фото, ставте цей хештег – #красотаневероятная і отримуйте лайки, коменти і всякі сюрпризи від мене))", – коментувала своє фото Седокова.
Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", черговий хіт Каменських наразився на різку критику