Відомий актор з Данії Мадс Міккельсен втілить образ головного героя у фільмі "Полярний" про закулісся світу політичних кіллерів.

Як передає портал THR, в основу картини ліг роман Віктора Сантоса "Полярний: прийшов з холодом".

Данець зіграє головного убивцю світу на пенсії. Виявивши, що на нього полює ціла армія молодих і більш проворних та жорстоких убивць, котрі хочуть змусити його замовкнути навіки, він починає свою гру. На кону – життя ні в чому не винної жінки та його власне.

Міккельсен найбільше відомий глядачам за роллю доктора Ганнібала Лектера у серіалі "Ганнібал"

Дивіться: Мадсу Міккельсену властива іронія

Популярні новини зараз
25 березня навіть пташка гнізда не в’є: що категорично заборонено робити на Благовіщення-2026, прикмети Водіям готують обмеження і перевірки: права подовжать не всім ПриватБанк розриває договори з клієнтами: рахунки блокує, а гроші не повертає Готуйте запаси та садіть городи: українців попередили про загрозу голоду
Показати ще

Режисером проекту став швед Йонас Окерлунд, відомий своїми концертними фільмами для Мадонни, Леді Гага, Metallica, U2. Сценарій до картини написав Джейсон Ротуелл.

Коли стрічка вийде на великі екрани, поки що невідомо.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", художник-постановник розкрив таємницю заставки фільму "Матриця".