У суботу, 10 березня, народний артист України, відомий композитор і співак Андрій Данилко (Вєрка Сердючка) заявив, що не розуміє участі артистів в політиці.

Крім того, він пригадав, що лідер української групи "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук записував відеозвернення до українців.

"Ось це менше мене смішило. Що стосується участі артистів - хлопці, ну як так можна? Побачив ролик: Славік Вакарчук на тлі книг ... Ці руки, ось це все. Слав, вибач мене, будь-ласка, але ... Співай, пиши пісні, ти талановита людина. Коли я дивлюся, то соромлюся через те, що ... Блі-і-ін, у тебе така репутація не треба псувати ... її історією ... Я ще розумію, коли на вибори йде Сердючка. Це хоча б прикольно", - підкреслив Данилко.

Також, за словами артиста, участь у виборах його сценічного персонажа Вєрки Сердючки було б справжнім "стьобом".

"В цілому, скажу: я не розумію цього. Дуже неприродне, завчене, я не вірю. Не про мене це все", - підсумував артист.

Варто відзначити, що Вакарчук жодного разу не заявляв про намір брати участь у виборах президента України. Як відомо, 10 грудня 2017 року співак оприлюднив відеозвернення, в якому заявив, що його не цікавить влада. 

Дивіться те саме звернення Вакарчука до українців

"Я ніколи не заявляв про свої президентські амбіції. Я не збираюся цього робити і сьогодні", - підкреслив музикант.

Нагадаємо, що Андрій Данилко (він же Вєрка Сердючка) поділився не приємними моментами свого життя, які пов'язані з його старшою сестрою Галиною. Як відомо, Данилко вже тривалий час не спілкується з рідною людиною, оскільки вона написала на нього заяву в поліцію.

Раніше інформаційний портал "Знай.uа" писав про те, що відомий український музикант і колишній народний депутат Святослав Вакарчук вважає, що у владі стратегія політика повинна починатися з побудови власного авторитету, а фундаментальними змінами їй слід лише закінчуватися.

"Перегляд фільму "Кіборги" надихнув мене на роздуми. Довго я носив їх у собі. Але, врешті-решт, вирішив поділитися з вами тут. Це не зовсім про фільм, але... вирішувати вам", - пише він і зазначає, що це особиста справа кожного - йти в політику чи обійти її стороною.