Український шоумен Андрій Данилко виступає для "наших" на корпоративах у Росії.

Про це "Сердючка" розповів в інтерв'ю одному з пропагандистських видань.

"Так, ми працюємо на цих корпоративах, яких стало менше, але хто там гуляє? Гуляють наші ж, які там живуть і працюють. Ми весь час там виступаємо у національних костюмах і співаємо "Червону руту". А була історія, коли події тільки-но почалися (анексія Криму та війна на Донбасі - ред.) і на вечірці гуляли російські політики - напружена ситуація була: ми виходимо в українських національних костюмах - і тут заграв гімн України. І вони всі встали. А потім побігли до нас і почали розповідати: "так я з Тернополя" і в такому дусі. Я був під сильним враженням", - зізнався Данилко.

За словами артиста, якийсь час його в Росію не звали, а потім знову почали запрошувати. Найчастіше - на весілля. Причому, наречений у таких випадках, як правило, з України.

Що стосується звинувачень у "зраді", то Данилко їх давно не боїться. Однак зазначає - бачив по телевізору, як спалювали опудало Вєрки Сердючки, і це його сильно зачепило.

Популярні новини зараз

Львів'янка народила у 12 від власного брата і приголомшила Україну зізнанням: "Втомилася, їду до Польщі"

Життя маленької українки повисло на волосині, батьки благають про допомогу: "Врятуйте нашу Вікусю"

Ломаченку, якому не допомогли руські попи, назвали умову для реваншу з Лопесом

Смугастий Дан Балан заліз між ніг до мліючої Кароль: "Тихе щастя”

Показати ще

"Я давно вже нічого не боюся, тому що я дуже довго перебитий. Мене то спалювали, то забороняли, то яйця кидали, то листи президенту писали, щоб мене заборонити. Депресій з цього приводу у мене не було, але був нервовий зрив, який виражався в абсолютному спокої", - розповів шоумен.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Вєрка Сердючка попрощається зі сценою.