Український артист Андрій Данилко, більш відомий в ролі Вєрки Сердючки, нещодавно зізнався: особисто зустрічався з російським президентом Володимиром Путіним. Більш того – господар Кремля, мовляв, викликав у нього симпатію.

В коментарі "112 Україна" він розповів, що сталося це ще у 2004 році. Тоді Путін нібито стояв практично у десяти метрах, із келихом алкоголю, і посміхався до нього.

"Це був Форос. Були Кучма і Путін. Там були відомі артисти, і з нами ніхто не вітався. Ведучим був Лещенко…Мені для балансу когось не вистачало, і я Путіна поманив пальцем. Гробова тиша - тільки цвіркуни. Я моментально протверезів, і не знаю, як вирулити. А Путін мені показав жестами, пальцем -" ні, ти до мене ". Я біжу до нього, і мене вразило, що він дуже маленький. І ніби він соромився. і він каже: "Андрій, спасибі велике за виступ. Ви не могли б, коли знімете свої обладунки, сісти з нами за стіл? "- стверджує Данилко.

Популярні новини зараз

Українцям супермаркети почали впарювати дрібну картопельку по 100 грн за кг: "Красива, дорога, але..."

Тетяну Песик з "Жіночого кварталу" не впізнали в реальному житті, але вона знайшла "виправдання": "Внутрішня краса то є основне"

Ті самі кадри з Тіною Кароль, коли зірка вийшла на сцену після новини про загибель коханого: "Це не кінець..."

Співачка Мята видала правду про Тіну Кароль, підробляла на задвірках: "Твоя кар'єра триває менше"

Показати ще

Сердючка, якщо вірити словами співака, Путіну прийшлася до душі, тому артист прийняв запрошення і не соромився перехилити чарку. Хоча було це саме так чи ні, можна дізнатися виключно з позиції самого Данилка:

"…ситуація навколо нас одразу змінилася - ми стали улюбленцями, нам накрили стіл, і всі артисти, які з нами не віталися, підходили до нашого столика і говорили: "Які ви молодці ". Нам дали літак, і ми полетіли з такою помпою в Київ ".

Дивіться: Данилко про зустріч із Путіним

Як повідомляв портал "Знай.ua", співак Андрій Данилко вирішив виправдатися не тільки за свої концерти в ролі Вєрки Сердючки для московських олігархів. Артист заявив, що категорично проти "цькування тих, хто виступає у Росії".