Сьогодні, 27 грудня, співачка і модель Даша Астаф'єва покликала своїх шанувальників і представників преси під Солом'янський суд, де слухається справа її нареченого Артема Кіма. Нагадаємо, 37-річний обранець зірки - син колишнього гендиректора НАЕК "Енергоатом" і Південно-Української АЕС Віссаріона Кіма. Його звинувачують у привласненні 27 млн. гривень.

«Через цю справу ми так і не змогли одружитися, - намагаючись не розплакатись, розповіла Астаф'єва. - Ми всі на нервах. Мене запитують - чому у вас немає дітей? А які можуть бути діти, коли ми весь час перебуваємо під тиском».

Зірка додала, що проходить свідком у цій справі і через нерви у неї навіть почався абсцес.

Також Астаф'єва підкреслила, що буде до останнього підтримувати свого нареченого, якого вона вже зараз називає чоловіком.

Популярні новини зараз

Кличко заговорив про продовження карантину в Києві: визначили дату

"Холостячка" Ксенія Мішина зізналася в коханні найважливішому чоловікові: "Мій Олімп"

Маша Полякова поділилась наболілим, змушена утримуватися: "Один раз було, це кайф"

Надя Дорофєєва "підтримала" Володимира Дантеса після нелегкого визнання: "Мізків там немає..."

Показати ще

«Звичайно, є якісь моменти, коли ми переживаємо з моїм улюбленим, я знаю, що ми переможемо навіть найбільше зло. Просто є моменти, про які нам у нашій країні треба всім мовчати, я досить довго мовчала, а зараз в мені говорить, напевно, жіноча природа, революційна», - підкреслила зірка журналу Playboy.

Нагадаємо, раніше Астаф'єва показала, як потрібно знімати доросле кіно. Також варто знати, що протиударні телефони, як і протиударні смартфони вже давно з'явилися на ринку.