Американські актори та екс-подружжя Демі Мур і Брюс Вілліс зустрілися в одному з комедійних телешоу. Міцному горішку дісталося від жартівниці Демі.

Жінка зважилася розповісти громадськості, чому ж вони з Брюсом розлучилися. Відповідь глядачам вийшов з підколкой, але дуже смішною. Про це повідомляє Variety.

"Люди цікавляться, чому нашому шлюбу прийшов кінець, і я з усією щирістю вважаю, що це сталося тому, що між нами почала виникати заздрість. Думаю, Брюс так і не зміг пережити той факт, що мені лисій було красивіше, ніж йому", - оголосила Мур.

Актриса зазначила, що вона була одружена з Брюсом в часи перших трьох "Міцні горішків", тому стає зрозуміло, чому останні два вийшли "відстійними".

Демі розповіла про свою розмову з Брюсом, в якому він їй зізнався про те, що вважає своєю найбільшою невдачею кінець їх шлюбу. На що жінка відповіла йому в своїй манері.

"Брюс, не будь до себе так жорстокий, у тебе бували і більші невдачі", - заявила Демі.

Крім того, вона назвала кілька невдалих картин Вілліса, а також участь в ресторанному бізнесі і те, що актор віддав роль у "Восьми друзів Оушена" Джорджу Клуні.

Дивіться: топ-10 фільмів з Демі Мур

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" Брюс Вілліс, який зіграє головну роль в автобіографічному фільмі про знаменитого тренера Майка Тайсона Касі д'амато. За інформацією BoxingScene, центральної сюжетної лінією спортивної драми Корнермен стануть відносини д'амато і Тайсона, якого тренер примітив у 13-літньому віці в Нью-Йорку.

Крім того, жінки в усьому світі прагнуть зберегти молодість різними способами. Однак деяким пощастило набагато більше інших.