Сьогодні, 29 жовтня, 56 років виконується видатному українському актору театру та кіно Олексію Горбунову. Артист прославився не лише своїми ролями, а й активною громадянською позицією.

У 2014 році, під час розпалу війни з Росією, Горбунов відмовився від участі у російських фільмах та заявив, що не змінить своєї позиції до закінчення бойових дій. Сьогодні актор співпрацює з вітчизняними режисерами, а разом із гуртом "Смуток Пілота" виступає у різних областях України, в тому числі і в зоні АТО.

"У нас сильні, потужні, талановиті люди. Майдан показав і війна показала всім. Кращі там. Про них кіно потрібно знімати: волонтери, воїни, бабусі і дідусі - ось це Україна. Що таке народ і що таке дух народу, його душа - ось Україна. Люди в першу чергу, а не депутати, яких 0,01 відсоток, а їх по всіх каналах показують", - одна з цитат Горбунова.

Актор неодноразово критикував політиків за суворі умови, в яких вимушені жити українці - зарплати, пенсії, ціни, комунальні тарифи тощо. Він також висловлювався про культурні цінності України. По телевізору, казав Горбунов, ті самі обличчя, від яких вже тошно, а справжнім талантам не допомагають.

"Я три роки кричу: "Давайте про Україну кіно знімемо!". Тому що на нас же в Європі дивляться, як на село. Ви ж, коли представляєте Україну, люди сміються. Мені сумно від цього", - говорив актор.

Популярні новини зараз

Ірина Федишин приголомшила українців новим образом: "Як вам?"

17-річний школяр зарубав сокирою батьків і маленьку сестру: мріяв стати блогером

Ольга Сумська пожаліла Оксану Марченко через котика

37-річна Полякова відрізала золоті локони: "Не повторювати!"

Показати ще

Зазначимо, що у 2016 році Горбунов отримав звання Народного артиста України. Він грав у кримськотатарському фільмі "Хайтарма", мюзиклі "Трубач", військовій драмі "Гвардія" та десятках інших фільмів.

Олексій Горбунов співає для бійців АТО

Як повідомляв портал "Знай.ua", студія "Квартал 95" до сліз зворушила піснею про сильних українців.