Відома українська телеведуча і блогер Маша Єфросиніна дуже активно веде свій аккаунт Instagram і канал на Youtube. Зараз знаменитість бере участь у популярному проекті "Танці з зірками", де її партнером став танцюрист Максим Леонов. Так, артистка вирішила поділитися першими враженнями від шоу.

"Сьогодні я прокинулася з відчуттям, що моє життя не буде колишнім:) По-перше, за всю історію моєї активності в Інст, я ніколи не стикалася з такою кількістю коментів :«дерев'яна колода» і «пластична богиня», «бісить» і «обожнюю», що йдуть рука об руку:) Тому правило номер один : ні фіга не буду по понеділках відкривати інтернет! По-друге: Мій партнер, Макс Леонов @maksleonov212 . Загалом, Влад Яма все сказав чітко, додати нічого :« Макс «хотів» мене в танці менше ніж я! Згодна! Але в цьому є один плюс: я повернулася додому, і мій чоловік не змінив замки:) А, оскільки Instagram - це мій єдиний канал, де я можу розповідати вам усе, як є, слухайте! Я знаю, що командно можна досягти величезних результатів - це доводить вся моя життя! Макс - моя команда! Мій партнер і вже мій друг! Ми тренуємося з ним три місяці, і все, що я показала вчора в ефірі - цього навчив мене саме він!!! І ніхто інший! Він крутий професіонал у своїй справі і приголомшливий танцюрист! Так, вихід у таке велике шоу, яке, судячи по рейтингах, вчора подивилася вся країна - психологічно найскладніше випробування! І з ним не кожен впорається! Але нас це тільки розохотило - кожен з нас тепер розуміє, куди йому рости і над чим орати.... Тому Марійка зараз збере свій відбитий зад, надірвану зв'язку в нозі і заклинилу шию, і поторохтить на репетицію наступного танцю! #танціззірками #понеслося", - розповіла всю правду Єфросиніна.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Маша Єфросиніна з сім'єю вирішили дуже зворушливо привітати українців з Днем Державного прапора України. Так, Маша, її чоловік Тимур, діти Нана і Олександр вбралися в сині і жовті футболки і зробили спільне селфі. Також знаменитість в щасливому шлюбі з чоловіком Тимуром Хромаєвим вже 15 років і нещодавно виставила спільне романтичне фото, від якого фанати залишилися просто в захваті. А ще артистка виклала відео, на якому показала перший дебют сина Олександра і... свого пупка.