Відома українська телеведуча і блогер Маша Єфросиніна дуже активно веде свій аккаунт Instagram і канал на Youtube. Знаменитість живе в щасливому шлюбі з чоловіком Тимуром Хромаєвим вже 15 років і часто пише трепетні пости про кохання до нього. Нещодавно Маша виставила спільне романтичне фото, від якого фанати залишилися просто в захваті.

"Моя найкраща підтримка у всьому... @timur_khromaev", - зворушливо підписала Єфросиніна. Фолловери ж взялися коментувати побачене: "Ідеально підходите і за стилем, і зовні)", "Які ж ви гарні!)", "Чудова пара! Такі цікаві діти: веселун Сашко і стримана Нана", "Прекрасна пара!!!! Тішать око!!!", "Дай Бог, щоб так було завжди", "Люблю вас! Ви надихаєте своєї справжністю".

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Маша Єфросиніна похвалилася, що 5 її улюблених фільмів зберегли собі 10 тис. чоловік, тому на цей раз Маша вирішила видати кращі серіали. Також співачка зізналася, що не терпить лицемірства і несправедливості. Артистка сказала, що здійснювала помилки і ніколи не була пай-дівчинкою. А ще Єфросиніна виклала відео, на якому показала перший дебют сина Олександра і... свого пупка.