Скандальна українська співачка Світлана Лобода, яка зараз живе і працює в Росії, дуже активно веде свій аккаунт в Instagram. Нещодавно артистка вийшла на сцену в дуже незвичному образі: шкіряних штанях, блузці кольору металік і піджаку, розшитому паєтками. Фанати, однак, знову почали випитувати, де знаменитість залишила дочок.

"Rock-n-roll" - лаконічно підписала Лобода свій образ. Шанувальники ж розділилися на два табори. "Красуня", "Богиня", "виглядаєш приголомшливо", "Крутий наряд", "Дуже гарний образ !", "Бомбезний! Виступ був нереальний" - захоплювались одні. "Вдома треба з дітьми сидіти і виховувати , а не по концертам і клубам їздити. Понароджують , а потім не знають кому спихнути!!!", " ніякі гроші і заробітки не замінять таким маленьким дітям любов і увагу мами! Діти швидко ростуть і потім вони згадають не гроші , покупки і нянь, а те,що мами поруч не було!" , "Діти покинуті)", - обурювалися інші.

Раніше "Знай.uа" розповідав про те, що Світлана Лобода поїхала підкорювати Париж і тепер викладає безліч фото з найромантичнішого міста. Шанувальники ж питають, куди поділася маленька Тільда.