Скандально відома українська співачка Світлана Лобода, навколо якої останні декілька місяців вирують неабиякі пристрасті, нещодавно стала мамою вдруге і нарешті розсекретила ім'я новонародженої дівчинки.На своїй сторінці в Instagram артистка пише: "Мою молодшу доньку звати Тільда".

Всього одне речення стало каталізатором для нового витка суперечок навколо того, хто ж є батьком другої донечки. Останнім часом в соціальних мережах неабиякі баталії: багато хто був упевнений, що батьком дитини є лідер всесвітньо відомої німецького рок-гурту Rammstein Тілль Ліндеманн. З доказів - всього декілька неоднозначних спільних фото, провокаційні повідомлення самої Лободи і, звичайно ж, повне мовчання. Так що найскандальніша версія стала найпопулярнішою.

Тепер же, після того як Лобода назвала ім'я дівчинки, суперечок стає тільки більше: багато підписники вважають, що ім'я Тільда ​​співачка вибрала не випадково і це не що інше як прямий доказ батьківства музиканта.

Популярні новини зараз
Як приготувати котлети без грама м'яса: ніхто навіть не здогадається Якій області приготуватись: астролог передбачив вже до кінця року Власників генераторів почнуть штрафувати через законодавство: суми сягають 500 тисяч гривень 83-річна пенсіонерка заборонила своєму 37-річному чоловікові інтим із нею: "Я не в такій формі, як раніше"
Показати ще


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що в ЗМІ наполегливо поширюється інформація, що батьком майбутньої дитини Світлани Лободи є фронтмен всесвітньо відомої німецької рок-групи Тілль Ліндеманн. Сама співачка не підтверджує цю інформацію, але і спростовувати не поспішає. У мережі розгулюють фото і відео, де Лобода і Ліндеманн разом відвідують різні заходи, і їхню поведінку вкрай важко назвати дружньою.

Батьки співачки теж поки не знайомі з батьком майбутнього онука. “Світлана старалася, щоб дізналися про вагітність як можна пізніше. Але вже зараз термін великий. Ми щасливі, так і дочка давно хотіла ще одну дитину. Внучка Євангеліна – їй скоро буде 7 років – у нас вже є, тепер хочемо онука! Батька майбутнього малюка вона нам поки не представила, але будь-який вибір дочки я схвалюю!", - сказав журналістам батько співачки.