Скандальна українська співачка Аліна Гросу зважилася знятися у відвертій фотосесії для російського чоловічого журналу, чим сильно засмутила батьків. На бурю критики дівчина відповіла, що вже давно виросла і тепер любить "пустувати".

Про це вона розповів в інтерв'ю для російського журналу. Гросу зазначила, що її в сім'ї і в суспільстві співачку до сих пір сприймають, як дитину. Тому останній кліп співачки і пікантні фото в глянці викликали бурхливу реакцію в соцмережах.

"Проблема лише в тому, що багато хто вважав мене не просто дитиною, а як би своєю дитиною. І до того, що дівчинка стала дорослішою і більш розкутою, вони тепер відносяться так, наче їх власна дочка пустилася берега ", - сказала Гросу .

Сама артистка не бачить нічого обурливого в кліпі до пісні "Хочу я баса", який викликав безліч нарікань. Вона сказала, що в самому відео немає нічого розпусного, крім неоднозначної назви.

"І потім, це ж не я одна танцюю тверк і роблю еротичні рухи в кадрі. Є кліпи набагато жорсткіші та відвертіші, просто їх виконавиць ніхто не вважав своїми кровиночками. А я для всіх досі чомусь дитина, хоча мені вже двадцять два ", - підсумувала Гросу.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, українська співачка Аліна Гросу, яка багато часу проводить в Москві, знялася у відвертій фотосесії для чоловічого журналу.